Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A facebook nektei is tud...

A facebook nektei is tud netre csatlakozni ha le van tiltva? Próbáljátok már ki, kérlek!

Figyelt kérdés

Androidos telefon:

Belépek a facebook appba, bejelentkezem, bezárom az appot, de nem jelentkezek ki!, utána letiltom az app számára a mobil netet, meg a wifit is.

Ezután ha újra megnyitom a facebook appot, akkor tök lazán lehet vele netezni.

Nálatok is így van?



Én előszőr a mobil netet tiltottam le, hogy ne fogyassza a háttérben, de mégi fogyasztotta. Akkor vettem észre, hogy hiába van letiltva, ha megnyitom simán tudom nézegetni a profilokat.


2021. márc. 6. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
sok csomagban a social media appok ingyen használják a mobilnetet, tehát ők nem számítanak bele a havi keretedbe. én nem aggódnék, amúgy se fogyasztanak sokat
2021. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

A facebook lementi a legutolsó állapotot, jónéhány poszttal együtt.

Ezekre kommentelni is tudsz, majd ha újra csatlakozol a netre, szinkronizája ezeket (sok egyéb dologgal együtt)

2021. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem menti le. Én ha fent vagyok mobil neten vagy be van kapcsolva a wifi és az app alkalmazásoknál letiltom a netet a programnak, akkor is tudod csatlakozni.

Olya annyira, hogy múltkor videókat is néztem.

Abból csak nem mentett le 4-5 darabot.

(Ráadásul úgy, hogy közben nézelődtem is. :/ )

2021. márc. 12. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!