Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2 éve tűnt el a telefonom...

2 éve tűnt el a telefonom Győrben véletlenül (Huawei p smart) . Egyből le tiltottuk mi után nem találtuk sehol, se appal. Az lenne a kérdés hogy amik azon voltak képek, videókat valahol meg tudom nézni? Gondolom nem lehet de hátha.

Figyelt kérdés
Illetve ami teljesen kétségtelen de ha valaki tud valamit a telóról az szóljon kérem

2021. márc. 6. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

:D

Hacsak nem volt bekapcsolva, hogy valamelyik felhő alapú szolgáltatás mentse a fotóidat? Akkor max isteni csodatétellel :)

2021. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy már jártam úgx, hogy találtam egy telefont, az működött, billzár semki nem vokt rajta, nyomkodtam, megnéztem a fotókat, termeszetesen találtam benne az ex tulaj csajáról meztelen fotókat, azokat jól megnézegettem, aztán lapozgattam a telefonkönyvet, keresni akartam egy anyu, apu, szívem, vagy ilyesmi nevet, hogy felhívjam és megmondjam hol a mobil, és qbban a pillanatban hogy keresgéltem? Egyszer csak zárolva lett a telefon...

Nem tudtam mást tenni, elvittem talált tárgyak osztályra, ahol kitöltettek velem egy papírt, 2hónapug ott volt a mobil, aztán nekem adták...

Elvittem szakihoz, feltörettem és voilá így lett iphone 6-om anno.

Szóvak érdemes kicsit várni mielőtt tiltatsz ilyen esetben :D

2021. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg onedrive,gmail ha azon voltak képek más opció nemnagyon van,esetleg mindíg feldobja a teló amikor veszel egy újat hogy fotók áthozása erre a készülékre,stb stb .
2021. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 sajnos nem volt ilyen be kapcsolva

#2 hát igen jó nagy tanulság volt nekem is

#3 sajna azokra se mentettem :(

2021. márc. 6. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!