Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket választanátok?...

Melyiket választanátok? Xiaomi Redmi Note 9 Pro vagy Samsung Galaxy A71? A Xiaomihoz húz jobban a szívem.

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 12:09
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Nekem az ez előtti telefonom volt először Xiaomi. Az volt az első, amivel soha semmi bajom nem volt. Természetesen a mostani is az, egy Mi9. Ezzel sem volt még bajom 1,25 éve. Frissítések kb. havonta 1-2 alkalommal jönnek. Ha így folytatódik, biztos, hogy a következő telefonom is ettől a gyártótól lesz.
2021. márc. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%
Valaki tudna segíteni hogy frissítsük le a redmi note 7-et?? Nem hiszem el hogy nem jön semmi frissítés rajta.. extreme digitaltól magyarországon vettük..
2021. márc. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
2021. márc. 9. 12:57
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok. A frissítés után több helyet foglal a rendszer; a Google Play központilag frissül, a neten mindig naprakész vagyok, egyedül talán a kezelőfelület változik, támogatást pedig még az előző verzió is kap néhány évig, akkor meg minek olyan lényeges a frissítés, de komolyan?

Az előző telómat 2015-ben vettem újonann, a gyári Android 4.4 verzióval, 2019 végén cseréltem le a mostani telómra, de mindvégig mindent tudtam csinálni vele! Ha valamelyik oldalnak nem volt elég friss és jó a saját böngésző, akkor Google Chrome-ban nyitottam meg, és probléma megoldva!

2021. márc. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Waylander válasza:
14%
Az attól függ, hogy egy kommunista, vagy egy demokratikus országnak akarod kiszolgáltatni a személyes adataidat. Sok országban tilos a Huawei/Honor/Xiaomi kormányzati szektorban, a kínai néphadsereg is tulajdonos a gyárakban, és folyamatosan jelent nekik. A mi cégünknél sem lehet ilyen vállalati telefon. Az X ár/érték arányban jobb. Az S megbízhatóbb, jó a szervizháttér. De úgyis csoda ha bármelyik kibír gond nélkül 3 évet. ... Átkozott technológiai fejlődés!
2021. márc. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

#15

Igen megy a vita már erről rég különböző fórumokon, hogy melyik rendszernél vannak az adataink jobban ki szolgáltatva, de szerintem az átlag felhasználónak teljesen mindegy.

Nyilván nem érdekli se Kínát se Amerikát,hogy éppen kivel beszélek vagy éppen sms-est írok az asszonynak,hogy vetkőzön mert mindjárt haza érek😁

2021. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!