Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy a41-en is el...

Samsung Galaxy a41-en is el lehet tüntetni az első kamerát egy fekete sávval?

Figyelt kérdés
Úgy ahogy a legtöbb a verziónál egy a41-nél is működik az hogy a beállítások közt a kijelző opción belül a teljes képernyős alkalmazásoknál, azon belül fönt a jobb felső sarokban a három pontra bökve, a speciális beállításoknál elérhető a kamera elrejtése.

2021. márc. 7. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Mótvá.
2021. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem.
2021. márc. 7. 20:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem találtam róla információt hogy el lehetne rejteni a kamerát. Azt tudom hogy az új Android verzió nem teszi lehetővé. Még nem vásároltam meg a készüléket. Újat vennék kikapcsolnám a rendszerfrissítést. Csak az érdekelne hogy el lehet rejteni vagy sem. És ha igen hogyan.
2021. márc. 7. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt már olvastam, de ha újat veszek egy telefont amin elvileg 10-es az Android, akkor azon ha nem frissítem a rendszert akkor el lehet tüntetni nem?
2021. márc. 8. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!