Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott telefon megmentése?

Beázott telefon megmentése?

Figyelt kérdés
Ráborult a telefonomra a víz a táskában és nem tudom mennyi ideig ázott benne. De mikor ki vettem még tudtam vele telefonálni egyet. Aztán újra indult. Be kapcsolt és újra indult megint. Utána kikapcsolt és újraindul mindig de már a főképernyőt se hozza be csak újraindul 5 másodpercenként. Menthető? Xiaomi Redmi Note 9

2021. márc. 8. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Ha még találsz nyitva szervizet, akkor azonnal add le.

Ha nem, akkor holnap reggel. De minél hamarabb.

2021. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A telefonszervizek nyitva lehetnek?
2021. márc. 8. 18:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vidd szervízbe, mert nem tudni, meddig lesz még menthető. Természetesen rizsbe nem teszed, mert az egy pofon a šzarnak, max a telefon külsejéről szívja le a vizet, de a belsejéböl nem.

Ja és ne nyomkodd a telefont, mert az csak ront a helyzeten.

2021. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szervízben még talán megtudják menteni, de kétséges. egyből kikellett volna kapcsolni ahogy észrevetted. off: kár hogy már nem lehet kiszedni az ilyenekből az aksit.
2021. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A Redmi pont szétvarázsolható egy gitárpengetővel.
2021. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!