Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-osok tudnátok segíteni?

Iphone-osok tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Véletlen bekaptam egy vírust a telefonomra (a naptárt támadó vírust) és követtem az ott lévő utasításokat, hogy hogyan szabaduljak meg tőle. Bevitt az appstoreba és egy security app-t töltetett le velem ami ingyenes. Ki is írta talált x db vírust a telefonom és ott volt hogy ingyenesen törlés. Rányomtam majd feldobta, hogy ahhoz hogy ingyen letörölje a vírust bele kell egyeznem abba hogy havonta 48ezer forintot levonnak a kártyámról. Nyilván elutasítottam és végül le tudtam szedni a vírust is a naptárból. Viszont félek, hogy mégis le fogják vonni a pénzt a kártyámról. Ha ez tényleg így lenne akkor a beállításokon belül, a saját fiókomnál az előfizetéseknél ezt kellene látnom hogy le fogják vonni? Azért is félek, mert fizetek havonta ugyebár az ICloudért de az előfizetéseken belül azt se írja ki, hogy azért fizetek így egy kicsit parázok. Remélem érthető a problémám és tud valaki segíteni nekem.

2021. márc. 8. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a naptár feliratkozást kellett volna törölni, hiszen ez nem vírus.
2021. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beállítások -› Naptár -› Fiókok

itt rákoppintasz arra ami csinálja a műsort, aztán Fiók törlése

ennyit kellett volna csinálnod! (meg visszanézni néhány kérdést... kb heti 2-3-4 alkalommal kerül elő ez a téma itt)


A Beállítások -› felül kopp a nevedre -› Előfizetések lapon nézd meg van-e valami aktv előfizetés, ha igen, mondd le!


Ez nem vrus, hanem egy átverés!

Ha találnak 2-3 marhát aki elhiszi és fizet, már megvan a rezsijük a szemeteknek....

2021. márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nyilvánvalóan előbb követtem a link általi utasítást minthogy a beállításokban szétnéztem volna.

Az előfizetésnél nem látok semmit szóval remélem akkor tényleg nem egyeztem bele hogy levonják a pénzt a kártyámról. Köszönöm a válaszokat!

2021. márc. 8. 22:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!