Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb értesítő...

Melyik a legjobb értesítő alkalmazás telefonra (Amoledhez)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem mindig bekapcsolt órát, hanem "értesítésmutatót" szeretnék. Tehát a képernyő(nek egy része) magától bekapcsol, és amikor például írnak nekem valamit Viber-en, akkor a képernyő széle világítson lilán.


Lehetőleg be lehessen állítani alkalmazásonként a színt, és azt is, ha valamelyik alkalmazás értesítéseiről nem szeretnék ilyen jelzést.


Egyelőre három alkalmazást néztem ki:

[link]

[link]

[link]

Szerintetek melyik a legjobb? Esetleg ha valaki már megvásárolta egy ilyesmi appnak a teljes verzióját, érdekelne a tapasztalta.


Jó lenne a jó személyre szabhatóság, de azért ne is legyen túl bonyolult.

Mindegy, hogy csak egy nagy színes szív felirat nélkül, vagy egy kör, például az alkalmazás nevével.

Nem kellenek ilyen AoD-órák meg háttérképek, csak hogyha értesítés érkezik, akkor megbízhatóan jelezzen, egy pár másodpercig.

Nagyjából ennyi.


Szavazás: Ezek közül melyik az, amelyiket a legjobbnak tartjátok?

Köszönöm a válaszokat! :)



2021. márc. 9. 14:00
A kérdező szavazást indított:
Always On Edge - LED light & AOD & Wallpapers 🔥
LED Light Notifications for S21, S20 - aodNotify
LED Me Know - Samsung Galaxy Notification LED
Ezek közül egyik sem jó...
Egyebet ajánlok, mégpedig:
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen telefonod van?

Samsungok tudják ezt alapból.

2021. márc. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Samsung Galaxy A31. Van olyan, hogy Világító szélek (6 effektussal, színekkel, átlátszósággal és időtartammal). 'Minden rendelkezésre álló alkalmazás' van beállítva, 'Világító szélek megjelenése': Mindig (be- és kikapcsolt képernyőnél).

Bekapcsolt képernyőnél működik is (felülről lejön olyan fehér csík, a háttérben tűzijáték; ha megnyomom, megnyílik, ha lehúzom, előugró ablak lesz), viszont kikapcsolt képernyőnél, pont, amit főleg szeretnék, nem.

Ha az AoD aktív (az nekem érintésre 10 másodpercre van beállítva), akkor megjelenik középen egy értesítési pötty az app ikonjával, de a világító szél sajnos pont nem működik kikapcsolt képernyőnél (sem aktív AoD-vel, sem nélküle).

Remélem érthető c:

2021. márc. 9. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hmm...fura, nekem működik. azért írtam ezt, mert pont tud mindent, amit leírtál.


milyen androidot használsz? 10, 11?

2021. márc. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
10-et (Még :))
2021. márc. 9. 14:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos. Akkor szerintetek (legalábbis a három közül) ez a 'LED Notification light for S21, S20 - aodNotify' ( [link] ) éri meg a legjobban a maga teljes verziójának az árát? Ez fog rendesen működni, és tudja "teljesíteni az elváraimat"? 🙃
2021. márc. 10. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!