Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy hallgattok zenét Huawei...

Hogy hallgattok zenét Huawei telefonról kocsiban?

Figyelt kérdés
Huawei p40 pro-m van, csatlakoztattam a rádióra usb-vel, 3 opciót dobott fel nekem mégpedig, hogy csak töltse, képeket vagy fájlokat olvasson be. A fájl beolvasásra egyszer csak elkezdte random lejátszani a zenéim teljesen más sorrendbe, mint ami a telefonon van. Ha a gyári lejátszóban indítok zenét akkor csak a telón szól, párhuzamosan a rádióval, de ott teljesen más zenével.Előző 7-es iPhone-omon bedugtam és én választhattam a telefonon zenét és szépen játszotta sorrendben. Egyébként egy Sony-A220UI rádióm van, ha ez számít.

2021. márc. 9. 23:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!