Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erre a problémára van tippetek?

Erre a problémára van tippetek?

Figyelt kérdés
Nemrég vásároltam egy Sony WH-Ch 700n fejhallgatót. Eddig nagy megelégedéssel használtam, de ma a vonaton elkezdett szaggatni illetve megállni a hang lejátszás közben. Újraindítottam a telefont (MI9 lite) és ismét párosítottam a fejessel, a probléma elhárult, de egy esetben még mindig megakad a hang. Amikor a messengebe lépek és előugrik a virtuális billentyűzet egy másodpercre megakad a hang, minden egyes alkalommal amikor írok valakinek.Elég dühítő (tudom apróság de akkor is) mert ilyet korábban nem csinált. Van valami tippetek erre?
2021. márc. 11. 11:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ezt akkor is csinálja ha egy üzenet jön. Vagy én küldön egy üzenetet.
2021. márc. 11. 11:42
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem - bár lehet hülyeség - a leírtak alapján a messenger hang effektjei kavarhatnak be talán.
2021. márc. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha a telefonon bekapcsolod a ne zavarj módot, akkor is megáll?
2021. márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ha bekapcsolom a ne zavarjanak módot a zenét sem hallom, így nem tünik fel, ha megakad a hang. Az biztos, hogy a messengernél van a baj, Mert ha elolvasták az üzenetem, ha írni készülök, ha üzenetet kapok vagy küldök folyton megszakad egy pillanatra a zenelejátszás, megnéztem sem böngészőnél sem más program használatánál nem csinál ilyet. Itt lehet a kutya elásva.
2021. márc. 11. 12:11
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyobb eséllyel lesz a mobil szoftverében a gond, rossz média kezelés, nem a fejessel van a gond.

Illetve akkor előfordulhat szaggatás, amikor nagy az interferencia, jellemzően ha "hagyományos" 2.4GHz-s wifi-re egyidejűleg vagy csatlakozva, melynek olyan a csatorna frekvenciája, amely bezavarja a szintén 2.4GHz-n működő Bluetooth-t, ez elég elterjedt probléma.

Hogy tudod látványosan prezentálni:

1: Kikapcsolt BT, csak Wifi-n mérsz egy internet sebességet

2: Aktív BT kapcsolat mellett mérsz egy Wifi internet sebességet


2. esetben látványosan lassabb lesz a wifi kapcsolat.

2021. márc. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi de mint írtam itt nem interferencia lesz a probléma, hanem a messenger kavar be valahogy. Amint kiléptem belőle hiba nélkül működött a készülék.
2021. márc. 11. 12:18
 7/14 anonim ***** válasza:
akkor próbáld meg újratelepíteni vagy régebbi verziót felrakni.
2021. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
0%

Vettél egy kibszott drága telefont, és ahelyett, hogy vettél volna egy 3 3 dolláros fülest, hallgatnád a gagyi zenédet mp3 tömörítésben, aért reklamálsz nálunk, hogy a két (még egyszer mondom), kibszott dága dolog nem beszélget.

Első körben megtaposnám őket, vagy angolul rákeresnék arra, mi a kommunikációs hiba oka.

De levonnám a tanulságot egy életre, hogy soha többé nem komplikálok el dolgokat. Zenét drótos fülesen hallgatok.

(bár szerintem örökre maradsz hülye, ha nem veszed le a fülhalgatót utazás közben).

2021. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A telefon még a 100k-t sem éri el árban, ez olyan "kib*szott drága"? :D A fejhallgatója meg 31k-tól indul árukeresőn... ez lenne 3 dollár?! Durva lenne. :D

Azt sem értem, miért lenne attól hülye, hogy utazás közben zenét hallgat fejhallgatóval.

2021. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8-as hozzászólónak: A te problémádra pedig ajánlanám a SOTE idegtudományi intézetet, ott kezelhető a dolog. A hozzászólásod alapján nagy gondok vannak a toronyban.
2021. márc. 11. 14:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!