Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom megadni hogy a...

Hogyan tudom megadni hogy a telefonom az SD kártyámra vagy a belső tárhelyre mentse az adott dolgot?

Figyelt kérdés

Végre vettem egy új, nagyobb SD kártyát. De szeretném hogyha az alkalmazásaim és bizonyos képeim megmaradnának magán a telefonomon, hogy amikor beteszem az új SD kártyát, akkor is ott maradjanak.

Sosem voltam egy zseni a technológiával kapcsolatban, örülnék egy-két jó tanácsnak.

(Xiaomim van, ha ez számít)



2021. márc. 11. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem honor a telefonom és ha belépek az alkalmazások menübe a beállításokon belūl van nekem. Ott minden egyes alkalmazás tulajdonságainál mutatja, h.hova van mentve és ott leget átállîtani, h.sd v.belső tárhely.
2021. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor ha nem mindent szeretnél a kártyára, csak helyezd át amit oda szeretnél.
2021. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es válaszoló! Én is kerestem a saját telefonom beállítások menüjében már mindenhogy, de sajnos nem találok ilyesmit.

Kedves 2-es válaszoló! Megtenném, de pont ez az amit nem tudok hogy hogyan kell, ezért tettem fel a kérdést.

2021. márc. 11. 15:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a márkák közt eltérések vannak. Nekem a Samsungomon úgy van hogy hosszan nyomok az adott alkalmazás ikonjára, és feljön pár opció, köztük az alk. infó. Arra nyomok, és ott látom hogy melyiken van, ott át is tudom helyezni.
2021. márc. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Most mégegyszer megnéztem a Beállításokat, és csak a ,,Kamera"-nál engedi beállítani, hogy az SD kártyára mentse-e. A többi alkalmazásnál nincs is lehetőség ezt megadni, nem is tudom hogy jelenleg hová vannak mentve.
2021. márc. 11. 15:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Beállítások / tárhely / alapértelmezett tárhely (Huawei)
2021. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A Tárhelybeállításoknál nekema ,,Kamera", ,,Témák" és ,,Galéria"- nál lehet kiválasztani hogy külső vagy belső tárhelyre menti az adatokat.

Rájöttem hogy az alkalmazásaim automatikusan a belső tárhelyre mentődnek, amit nem tudok sehogy sem átállítani.

Hiába van új SD kártyám, nem tudok letölteni egy alkalmazást sem, mert a belső tárhelyre nem fér.

Mit tehetnék?

2021. márc. 12. 18:49
 8/12 anonim ***** válasza:

Minden egyéb adatot

(Kamera, galéria, képek zenék videók stb) az SD kártyára átpakolsz, így lesz helyed a belső tárhelyen.

2021. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utólag helyezd át az SD kártyára.
2021. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as és 9-es válaszoló!

Pont az a problémám, hogy nem találok rá módot, hogy áthelyezzem a dolgokat az SD kártyára.

2021. márc. 13. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!