Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonokon nincs...

Milyen telefonokon nincs ilyen segédalkalmazás oldal?

Figyelt kérdés

Tudom ez legyen a legnagyobb probléma :D.

De sok telefonom volt ahol ilyen plusz oldalként szolgál valamilyen segédalkalmazás mint sok mobil videót láttam és ott volt a bixby vagy mi meg a iphone mobiloknál ott is van ilyen extra oldal ahol vannak ilyen időjárás, képernyőidő meg ezek ha balra lapozok. (iphone 5s)

Szóval olyan okos telefont szeretnék ahol nincs ilyen plusz segédalkalmazás vagy plusz oldal ha a főképernyőn vagy.

Láttam egy klassz kis mobilt a boltban párszor és megtetszett, ez a Samsung Galaxy A20E volt, ennél nem láttam ilyen extrát mikor kezembe vettem és ilyesmi mobilt keresnék.

Amit azért nem használtan lehet csak hozzá jutni meg nem Alcatel Pixi 4,6 col méretű :D hanem olyan kényelmes méret.

Van ilyen mobil?

Nagyon zavart eddig, főleg mert sosem használtam azokat az oldalakat igazán és ezért olyat vennék mégis csak ahol nincs ilyen extra oldal hanem csak az appos oldalak a főképernyőn.

Pénzileg mindegy csak ne legyen ilyen rajta és normál méret legyen ne tablet. :)

Remélem érthető voltam :D.



2021. márc. 13. 01:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez rendszer/felület függő, és egy launcher-rel ez szimplán "kiküszöbölhető"/eltüntethető. Véleményem szerint ez akkora kritérium lenne, hogy abszolút nem találnék megfelelő mobilt, de én évek óta nem használom egyik mobilom gyári felületét, hanem egy jóval testreszabhatóbb felületet, amit a Lawnchair (2) appal konfiguráltam.
2021. márc. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

amúgy ahogy írtam a galaxy a20e telón van ilyen amúgy?

mert nézegettem és akkor ott nem vetem észre ilyen oldalt bárhogy lapoztam :D

2021. márc. 13. 05:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen a legnagyobb problémád, mivel a beállításoknál kikapcsolható.
2021. márc. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3.basszus első mondat pont ez :D..

de akkor már olyan legyen hogy ne legyen érted..biztos van ilyen

2021. márc. 13. 05:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hahaha, nincs ilyen.

Nekem Huawei P30 van, ilyen jó telefonom még nem volt. Nekem sem kell az a hírcsatornás plusz oldal, de azért nem keresgélnék másik telefont, mert zavar, hogy ezt is tudja. Fogtam, kivettem a pipát a beállításoknál, oszt csókolom. Olyan mintha nem is lenne plusz oldalam, mivel így soha nem jön elő. Érted? 😄

2021. márc. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de akkor a galaxy a20e-nél hol van csak mert tényleg nem láttam ilyet és megörültem neki :D lapozgattam direkt denem találtam. mikor néztem gyorsan a boltban régebben
2021. márc. 13. 05:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tom, de anyumnak régebbi Samsungon is ki tudtam kapcsolni a Bixby-t.
2021. márc. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!