Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Függetleníteni vittem a...

Függetleníteni vittem a telómat és feltelepült egy Cydia nevű program is. (? )

Figyelt kérdés
Felhívtam őket, azt mondták, hogy nem jailbreak-elték, de akkor azt ott mi? Valaki magyarázza el, pls. Hogyan tudnám biztosra megtudni, hogy jailbreak-elve van-e vagy sem?
2010. aug. 18. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha van rajta Cydia akkor jailbreakelt, azzal tudod letölteni az app storeban meg nem taláható programokat.
2010. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
basszák meg!!! Hogy tudom letörölni? Vagy mit tudok vele csinálni??
2010. aug. 18. 21:13
 3/15 A kérdező kommentje:
100% hogy jailbreakelve van???
2010. aug. 18. 21:14
 4/15 anonim ***** válasza:
igen, 100%, buktad a garanciát, elvileg a leformázás után újra érvényes, de nem biztos.
2010. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A garanciát ígyis-úgyis buktam, mert függetlenítettem. De miért kellett jailbreakelni? Miért nem csak azt csinálták amit kértem? Szét tudnám verni a fejüket egy baltával, majd feldaraboolni őket, kiszedni a májukat, megsütni és megenni.
2010. aug. 18. 22:31
 6/15 anonim ***** válasza:

mert szoftveresen függetleníteni csak úgy lehet, ha előbb jailbreakelik

ha itunessal restoreolod, akkor el fog tűnni a jb, de a függetlenítés is, viszont akkor a garanciát nem veszted el

2010. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

egy restore megold mindent, ne idegeskeggyé má!!

attól h egyszer függetlenítve volt, de utána restoreolod, a garancia meg fog maradni

a lényeg, hogy ha elromlik, akkor restoreold és utána vidd a szervízbe

2010. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Muszáj volt függetleníteni, mert más országba költözöm. Az Apple nem tudja letiltani a telefonomat? Milyen hátrányom származik még a jailbreak miatt? (a garancián kívül)
2010. aug. 18. 23:13
 9/15 anonim ***** válasza:
Jailbreak hátrány? =) Egy embertől se hallottam, hogy ennyire nem kéne neki a JB. Nem hátrány hanem előny. Nem kell megvenni pénzért a cuccokat az App Store-ból.
2010. aug. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Semmi hártányod CSAK előnyöd származhat a JBből...
2010. aug. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!