Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A20e jó lesz...

Samsung Galaxy A20e jó lesz átlagos telefon használatra?

Figyelt kérdés

Szeretnék új telefont venni és ezt néztem ki egyszer a boltban.

Első látásra szerelemnek lehet mondani, párszor összefutottam vele utána.

Ha jól láttam, van rajta jack csatlakoztató ami fontos nekem.

A korall narancs szín rabul ejtett.

Nem tudom tárhelyileg milyen, mert szeretnék azért pár játékot (candy crush, bejeweled, blossom blast, candy crush jelly...)

Meg azért pár appot is rátennék mint Shazam, Facebook, Messenger, Pinterest, Twitter...)

Appokat amúgy magától átrakja a simbe vagy neked kell átpakolni?

Kamera minősége milyen úgy átlagos fotózáshoz?

Mennyire gyors a telefon?

Adnak hozzá fóliát vagy van rajta meg tok esetleg van e benne?

Méretileg kényelmesen elfér egy kézben akár?

Szóval úgy minden szeretnék róla tudni, mert azóta is figyelgetem, mert hamarosan megvenném ezt mert erre lesz pénzem hamarabb mintha egy drágábbat vennék.

Hívás minősége milyen azért?

Néztem véleményeket árukeresőn és meglepően sok pozitív vélemény van róla ami ígéretes.:)

Ja és akinek van ilyen mobilja éppen milyen színben vette? :D.



2021. márc. 14. 01:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már lassan 2 éve nyúzom az enyémet.

Van rajta jack csatlakozó, alul.

Tárhelyileg az igényeidre szerintem bőven elég, de MicroSD kártyával lehet bővíteni.

A SIM-be semmilyen applikáció nem kerül! Azokat egyesével te tudod leszedni a Play Áruházból. A SIM-be csak PIN kód és a telefonszámok vannak.

Kamerája egész jó, de nem a legprofibb. Ha sötétben fotózol nagyon zajos a kép (csakúgy, mint minden más telefonon). De virágot, kaját, családot fotózni egész szépen lehet vele.

Nem tudom neked mi számít gyorsnak, nekem elég az, hogy nem akadozik, nem fagy le.

Fólia, tok nem járt hozzá (ha jól emlékszem), de mivel a szolgáltatónál vettem így adtak egyből tokot a készletből. Fóliát is adtak volna, de azt nem szeretem.

Elfér egy kézben, de az én átlagos női kezemmel, ha egy kézben van nem érem el a tetejét. Így a jobb alsó sarokból a bal felső sarokba nyúlni szenvedés főzés közben 😅

Hívásban nem találtam semmi kivetni valót.

Feketében vettem anno.

2021. márc. 14. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1.köszi amúgy bocsi sim helyett sd-t akartam irni :D...
2021. márc. 14. 04:08
 3/8 asdasdasdsdafsdgtdsf ***** válasza:
76%

A sim kártyára NEM lehet app-okat teni semien eszközön.


A 3 gb ram kicsit kevés lehet android 9 nemhogy 10 mellé a 32 Gb belső terhely gyorsan be fog telni ha sokat fotózól és mérete még akadnak alkalmazások a processzor 2 mag 1,6 Ghz vagy 6 mag 1,35 Ghz ez okozhat problémákat ha egyszere több dolog is fut (bár eben a ram már megállított) akor lehetnek komojabb akadások fagyások. Azt még tudni kell hogy atól hogy egy alkalmazás úgy látszik hogy nincs megnyitva még futhat a hátérbe. én is valahogy így akartam eredetileg telefont venni magamnak hát szerintem nem volt túl jó döntés.

2021. márc. 14. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as tudom :D...azért írtam utána elírtam sim helyedd sd-t akartam írni!
2021. márc. 14. 04:36
 5/8 asdasdasdsdafsdgtdsf ***** válasza:
100%
Mostmár látom nem jelezte nekem 1 válaszát se a tiédet
2021. márc. 14. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó telefon, főleg átlagos használatra.

Egy komolyabb "hibája" van, ez pedig a kijelző. Nem kapott amoled panelt, kint a szabadban, erős fénynél nagyon rosszul látszik.

De, ez ha nem zavar akkor vedd meg, az akku elég nagy és támogat 15W-os gyorstöltést.

2021. márc. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6.annyira nem zavar szóval tökéletes lesz :)
2021. márc. 14. 06:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy ilyen telefonom. Hát a méretéről annyit, hogy nem nagyon gyártanak ekkora telefont már sajnos. Nagyon kényelmes fogni, cipelni.

A kamera szerintem jó, a videófelvétel igen jó.

Amit írt az egyik válaszoló, vakító napsütésben (strand) nehéz látni a kijelzőjét. De szerintem egy klassz telefon, 50 ezer ft alatt pedig ma is egy jó vétel. (A Nokia 3.4 hardverben erősebb, de kamerában sokkal rosszabb.)

A beszédhangszóró természetesen kifogástalan.

2021. márc. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!