Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet majd 4-5 hónap múlva is...

Lehet majd 4-5 hónap múlva is kapni még Iphone 12 minit?

Figyelt kérdés
Szóval tervezek venni egy ilyen mobilt, mert nagyon megtetszett főleg a mérete miatt meg amúgy is rég iphone tulajdonos vagyok. De hallottam, hogy leállítják a gyártását hamarosan, miért? 4-5 hónap múlva tudnék max venni mert akkora lenne meg a pénz rá. Akkor még lehet kapni boltokban? Meg szeretnék hozzá új sim kártyát venni, mert a mostanit alig érzékeli a telefonom bármelyikbe teszem át és, hogy ehhez a telefonhoz kell valamilyen különösebb sim kártya méretileg? Ja és ha veszek hozzá fóliát azt tudnak segíteni feltenni a boltban, mert nekem mindig valahogy buborékos maradt és ennél kivételesen nem szeretnék bubit :D. Még egy kérdés jó telefon lenne szerintetek ha kis méretű mobilokat kedvelem és szeretném azért nem lecserélni 1-2 évente? 128 vagy 256 gb lenne elég ha sok appot meg játékot szeretnék rá tenni meg sok zenét lesz köztük 1 órás is néha ilyen mix.

2021. márc. 15. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"De hallottam, hogy leállítják a gyártását hamarosan, miért? "

Mert nem fogy amennyi kellene.


"Akkor még lehet kapni boltokban?"

Ha lesz készleten, akkor igen. Ha nem, akkor már csak használtan fogsz tudni kapni.


"kell valamilyen különösebb sim kártya méretileg?"

Tudtommal nanosim megy bele, a legkisebb változat.


"Ja és ha veszek hozzá fóliát azt tudnak segíteni feltenni a boltban"

Bolttól függ, de jellemzően megcsinálják, ha kéred.


"Még egy kérdés jó telefon lenne szerintetek ha kis méretű mobilokat kedvelem és szeretném azért nem lecserélni 1-2 évente?"

Persze, 5-6 évig támogatott lesz.

2021. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1. köszönöm :)

kár hogy leállítják pedig ez lenne nekem a tökéletes telefon méretileg főleg és tudásilag persze :(

remélem még lesz azért.

2021. márc. 15. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma leállítják a gyártását, 4-5 hónap múlva még akkor is lesz újonnan!
2021. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3.Szuper ez lenne jó, mert azért nem szeretnék használtan venni most kivételesen új mobilra ruházok :)

eddig gond nékül működtek a hassznált iphonejaim is csak végére kicsit belassultak de semmi más nem volt velük.:)

Akkor most ha új iphonet vennék nagy különbség lenne nem?

2021. márc. 15. 20:08
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Én meg remélem észbe kap valamelyik androidos gyártó is és dob ki egy hasonló méretű, nem 200 ezres telefont :)
2021. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"kell valamilyen különösebb sim kártya méretileg?"

Kell új kártya, mert a kártyák is elavulnak és hibásan tudnak működni. Nagyon öreg kártyát nem illik használni.

Nano-SIM kell bele, de ha telekomos vagy, akkor kérhetsz e-SIM-et is

[link]


"128 vagy 256"

hát én beteg módon fotózom, minden lefényképezek, így jegyzetelek :D kb 20k kép lett 1,5 év alatt, meg rengeteg app és zene és minden vacak van a telefonom és így is van még 80 giga a 256-ból.

2021. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6.köszii :)

telenor vagyok régóta akkor szuper

256 lesz szerintem mert gyorsan megtelik nálam a tárhely valahogy :D én is sokat fotózom meg app zene játék szóval nemoszt nem szoroz az a plusz pénz még így is 300 körüli a teló ára :D.

2021. márc. 15. 20:30
 8/10 A kérdező kommentje:

6.Kell új kártya, mert a kártyák is elavulnak és hibásan tudnak működni. Nagyon öreg kártyát nem illik használni.


hát igen a mostani simem nagyon régi és már néha nem is érzékel ezért is akarok újat hogy ne legyen ilyen az új telómban :)

2021. márc. 15. 20:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen kapható lesz még akkor, pláne szolgáltatóknál, viszont nem biztos, hogy színben és kiszerelésben válogathatsz.

Ez a nem fogyott jól dolog. Másfél hónap alatt 14 milliót adtak el belőle.

2021. márc. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9.színben nem fontos csak jó lenne ha nem csak fekete maradna hanem pl fehér akár :D többi nem izgat
2021. márc. 16. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!