Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldről például Szlovákiábó...

Külföldről például Szlovákiából érkező hívás a hívott félnek is pénzbe kerül?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

Miért nem lehet ezt az ökörséget kiölni a köztudatból...


Szerinted amikor még nem volt számkijelzés, milyen jogi alapon számláztak volna ki extrapénzt annak, aki felveszi a csörgő telefont.

És ez azóta így is maradt.


Sőt, ha valaki mobillal elmegy külföldre, a roaming díj akkor meg őt terheli ha felhívod, mert te nem tudhatod a hívás pillanatában, hogy ő hol tartózkodik.

2021. márc. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, neked ingyenes. Ez nagy butaság, hogy tőled vonják le, én az ismeretlen hívókat is direkt felveszem, mert kíváncsi vagyok, mit akarnak.
2021. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
jajjistenem.... mikor volt egyáltalán ilyen...? tán 30 éve se!
2021. márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
3 sosem volt. Amikor még csak a vezérigazgatóknak volt westel 450-es bőröndjük, akkor volt egy olyan legenda, hogy a mobilon a fogadás is pénzbe kerül. Nem tudom ez igaz-e, de ezt kezdték el kiszínezni különféle szituációkra, amikor elkezdtek terjedni a féltéglák a normál emberek közt.
2021. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!