Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Apple pencil lenne a jobb?

Melyik Apple pencil lenne a jobb?

Figyelt kérdés
Szóval főként jegyzeteléshez és tanuláshoz szeretnék venni egy iPad-et Apple pencillel. Nézegettem az árakat, és ezerszer jobban jönnék ki, ha csak a sima új iPad-et venném meg, nem az air-t és nem a pro-t. Viszont a sima iPad csak az első generációs pencilt támogatja, aminél nagyobb a latency, egészen pontosan 9 ms. 9 ms-os késéssel mennyire lehet pontosan jegyzetelni és egyszerű ábrákat rajzolni? Nem lenne zavaró?

2021. márc. 16. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem az 1-es van egy 1. gen iPad Proval és meg vagyok vele elégedve. Lehet csak addig tartana a dolog amig nem használok egy 2-es pencilt... szóval ki kellene próbálni őket együtt.


Van néhány videó erről https://www.youtube.com/results?search_query=apple+pencil+1+..

2021. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

iPad 8th gen + 1st gen Apple Pencilt hasznalok minden nap jegyzeteleshez. Eszre se veszed joforman azt a 9ms-ot. Szoval nem zavaro egyaltalan, ennyi feladatra ami neked kell jobban megeri mint a Pro v Air; aztan ha komolyabb dolgok is erdekelnek akkor valthatsz kesobb de legalabb beletanultal a hasznalatba.

Hidd el zavarobb a non-laminated kijelzo, de az is csak ha koncentralsz ra, hogy figyeld.

2021. márc. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 8th + 1st pen és én is tökéletesen meg vagyok elégedve vele. Se jegyzetelésnél, se rajzolásnál nem tűnt még fel, szóval ha neked is erre kell, akkor szerintem emiatt nem kell aggódnod
2021. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!