Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan szabadítsak fel tárhelyet?

Hogyan szabadítsak fel tárhelyet?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztusban vettem és azóta minden jól működik (Xiaomi Mi 9T 64gb). Nekem elég is lenne ennyi hely, de ahogyan megnézem, hogy mi mennyi helyet foglal azt látom, hogy a legtöbb helyet (30gb!!) az egyéb kategória foglalja el. Nem tudom hogyan töröljem azokat az adatokat, mert nem tudom mik azok.

2021. márc. 16. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos pontosan nem tudom mit takar az Egyéb, de ha használod a beépített tisztítót, akkor azzal tudsz tárhelyet felszabadítani 😄
2021. márc. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azaz egyéb az olyan fájlokat jelöl, amely nem nyitható meg, vagy elérhetetlen, mint pld miniatűrök, thumbnail(thumbdata) fájok. Futtass le egy SDmaid-ot.(nem csak memóriakártyát tisztít)
2021. márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!