Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem lehet aktiválni, Iphone?

Nem lehet aktiválni, Iphone?

Figyelt kérdés

Iphone 7 telefonomon jelentkezett a probléma,

miszerint "nem lehet aktiválni, frissítés szükséges az iphone aktiválás". Először ugye nem tudott csatlakozni a telefonhálózathoz,

nem lehetett vele telefonálni, nem működött a gps, sms.

Amit írtak, hogy gépről, Itunesból töltsem le a szükséges frissítéseket, megpróbáltam, nem működött. Töröltem az adatokat a telefonról, majd később icloudból visszaállítottam, és így működött egy ideig. Később újra megpróbáltam ugyanezt (tudom, hogy írta a telefon, hogy ne tegyem, de egyszer már bejött, és az egyik témába vágó cikkben is ezt javasolták), viszont ez alkalommal már nem tudom visszaállítani az adataimat, sőt, a telefon bekapcsolása után megjelenő beállítási lépések hamar elvezetnek oda, hogy kiírja a fenti szöveget, és nem tudok továbblépni.

Szervizben tudják orvosolni ezt a problémát?



2021. márc. 17. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyasmi mint androidon az FRP lock. iTunes-ból tudod resetelni és utána megy,vagy szervizben nagyon drágán csinálják meg.
2021. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2021. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

@2

Nem írtam ki eddig ilyen témában kérdést.

@1

Nem tud ilyen állapotban semmit sem kezdeni vele az itunes,

tehát ez nem játszik.

Szükségem lenne a telefonra, úgyhogy inkább elviszem akkor szervizbe, csak biztosra akarok menni, hogy meg tudják oldani a problémát.

2021. márc. 17. 21:23
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudott csatlakozni a telefonhálózathoz,


nem lehetett vele telefonálni, nem működött a gps, sms."

a gps kivételével ez eléggé hasonlít egy szolgáltató által letiltott telefonra

használtan vetted?

2021. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Semmiképpen sem a szolgáltató tiltotta le, de nem is értem, hogy az miért okozná azt, hogy nem is tudom telefonszolgáltatás nélkül sem visszaállítani az adatok korábbi törlése után.

Eredetileg a "mobilhálózat frissítése sikertelen volt" szöveget írta ki mindig, ezen belül az aktiválósat.

Nem tudom, hogy teljesen tiszta-e, mert ugye én értem, hogy mit próbálok elmondani, ti meg nem:D

Tehát törli az ember az adatokat, és mintha egy új telefon lenne, kezdi el beállítani, aztán majd visszaállítja a biztonsági mentést.

Itt nem lehet az aktiváláson túljutni.

2021. márc. 17. 21:38
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"mobilhálózat frissítése sikertelen volt"

[link]

2021. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

@6

Ez volt az első cikk, amit elolvastam a hivatalos apple oldal után, de azért köszi.

Megvolt minden, amit írtak.

Úgy fest nem úszom meg a szervizt, de azért köszi mindenkinek a segítséget:)

2021. márc. 17. 21:54
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Értem...

Szerintem itt valami komoly probléma lehet amit a szerviz sem fog tudni megoldani - ugyanis ott is hozzánk hasonló guglihuszárok dolgoznak! Csak van megfelelő csavarhúzójuk és ki tudnak cserélni egy akkumulátort. :)


Javaslom hívd fel az Apple magyarországi ügyfélszolgálatát!

06 80 983 435

2021. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Elvileg okozhatja ezt hardveres gond is, valószínűleg az is lesz.

@8 Azért megpróbálkozom a szervizzel:)

2021. márc. 17. 22:47
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz! :D
2021. márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!