Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A70 hanghiba?

Samsung Galaxy A70 hanghiba?

Figyelt kérdés

Ha hívasban vagyok például Discordon, és akár ott elindítunk egy zenét, vagy másik appban néznék egy videót, vagy akár gamelnék, a médiahang elviselhetetlenül rossz. Ez így van a legelejétől kezdve, nem új probléma. A médiahang ilyenkor torz, a magas hangokat szinte nem is hallani, "bugyborékol", szóval tényleg teljesen használhatatlan így minden, ami médiahangot igényel.

Beállításokban nem találtam semmit. Szoftverfrissítés még nem volt rajta, megoldhatja a problémát?

Vagy más megoldas esetleg?



2021. márc. 17. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem A50-em van, de valószínűleg ott is megvan ez az opció. Nézd meg a beállítások/hangok/hangminőség és effektek ezen belül az adapt sound ,ezt kapcsold ki. Nekem a spotiy-be kavart bele, össze-vissza ugrált hangerő a számokban.
2021. márc. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nincs olyan opció, ahol kikapcsolhatnám :D

●Alapértelmezett

○30 év alattiaknak

○30 és 60 év közöttieknek

○60 év felettieknek

+ Testreszab. hangprofil h.adása


Talán a legutóbbival lehet kezdeni valamit, majd megpróbálom, de ha szoftveres a hiba, akkor sajnos nem fog segíteni.


Köszi a választ!

2021. márc. 18. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!