Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iPhonet vegyem anyunak?

Melyik iPhonet vegyem anyunak?

Figyelt kérdés

Mindenképp iPhone, az esés érzékelő óra miatt + helymegosztást kapcsolnánk be rajta hogy lássuk merre jár. Cukros, vérnyomás problémákkal, gyakorlatilag bármikor eleshet, ájulhat. Ehhez kéne az eszköz.

57 éves nőről van szó, nagy kijelző fontos, szeret rajta sokat olvasni, játszani, videót nézni, számítógépet nagyon ritkán használ így ahelyett is kellene. Viszont az egyéb okos funkcióit biztosan nem használná ki, és cserébe biztosan kapna strapát az eszköz, ezért nem gondolkodom első körben X fölött. Szóval az kéne ami bírja a strapát, kitart még azért 2-3 évig de nem dőlünk a kardunkba ha mégse. Én 6Splus 7plus 8plus X vonalon gondolkodtam elsőre, ezek közül melyik lenne jó? Esetleg más javaslat?



2021. márc. 18. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A 8+ kiváló telefon a mai napig

ha találsz jó áron X-t akkor az

a 6S+, 7+ -t én már nem vennék meg.

2021. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Mennyi pénzed van rá?

Szerintem egy XR,XS,11 a legjobb választatás erre.

2021. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Morzsi007 ***** válasza:
88%
8 plus vagy Xr. X-et kihagynám.
2021. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Se 2020
2021. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld köszi! A pénz alapvetően nem akadály, de őszinte leszek lehet megállna a szívem ha 3-400 ezres telefonnal bánna úgy ahogy a mostani androidossal 😅 Lehet a 8 plus lesz, az még lélektanilag az a határ, hogy veszek belőle egy évben kettőt ha kell, utána ha az enyémet lecserélem (XS) lehet azt adom tovább
2021. márc. 18. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!