Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A80 törött...

Samsung Galaxy A80 törött kijelzős keészülékről mivel tduom pcn keresztül lementeni a fotokat?

Figyelt kérdés
a telefon be kapcsol de nem érint és nem is lehet semmit látni szóval milyen megoldások léteznek? wifis kapcsolat kizárva itthol még nem volt rá kapcsolodva egyre sem szóval megoldhatatlan. usb-n keresztüli megoldásokat szeretnék,előre is nagyon hálás vagyok

2021. márc. 18. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
A töltőd vezetéke nem jön le a villásdugós részről? Azzal össze lehet kötni a pc-t és a telefont és a fájlkezelőn keresztül letölteni a képeket. Én így szoktam :)
2021. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1

Csak kéri az engedélyt a telefon a fájlátvitelre.


"usb-n keresztüli megoldásokat szeretnék,előre is nagyon hálás vagyok"

ha annyira kell, akkor veszel egy usb hubot + egeret + billentyűzetet, a hubra rákötöd a telefont, aztán a hubra rádugsz egy hdmi-s monitort, meg abba dugod a billentyűzetet, egeret.

Ilyenre gondolok:

[link]

2021. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 válaszoló köszönöm a javaslatot meg is rendeltem, aztán jövöhéten jön meg. jo lesz az ki tudaj még mikor. attól független esetleg nem e lenne most valami olyan megoldás ahol a számitógép és a telefon közötti usb kabél kapna szerepet? mivel oda szeretném felmenteni az összest képet videót ami rajta van, ha másnem hozzá illö programot is le töltök ami csak szükséges lehet a folyamathoz
2021. márc. 18. 18:46
 4/4 anonim ***** válasza:
nem hiszem, mivel kell engedélyt adni a telefonon a fájlátvitelre, ezt nem lehet megkerülni.
2021. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!