Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Xiaomit válasszam?

Melyik Xiaomit válasszam?

Figyelt kérdés

4 telefont néztem ki, de túl sok minőségbeli különbség nincs köztük, ezért nem tudom melyiket válasszam.

Poco M3

Redmi 9T

Redmi Note 9

Redmi Note 9S

A Poco M3 és a 9T mellett a 6000 mAh-os akksi szól, a Note 9 és 9S mellett pedig a nagyobb felbontású kamera és a cseppállóság. Valamint a Note 9-ben MediaTek-es processzor van, és a gyengesége miatt választottam eddig Snapdragont, a MediaTek nagy mértékben javult ezidő alatt? 2 évvel ezelőtt majdnem 50%-kal volt gyengébb.



2021. márc. 19. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Pocom van, elégedett vagyok vele. Amit szeretek benne az amit te is mondtál az akksi, illetve a kamerája és a kijelzője. Viszont hátránya, hogy gyenge minőségű videókat csinál a stabilizáció hiánya miatt, illetve a teljesítménye is so-so. Nekem elég és jó, de azért tudom, hogy vannak ennél jobbak is.
2021. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem jelenleg Redmi Note 6 Pro-m van és tökéletesen elégedett vagyok vele így 2 év után is, ezért sem gondolkoztam sokkal nagyobb teljesítményben, mert amire kell, nekem arra ez is elég. Egyedül a 20 megapixeles előlapi kamerát hianyolom a nagytesóiból.
2021. márc. 19. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!