Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendszer ui összeomlás,...

Rendszer ui összeomlás, gyorsítótár probléma?

Figyelt kérdés

Xiaomi M1A1


Ha kiürítem a gyorsítótárat bizonyos alkalmazásoknál (pl.: Chrome, insta, pubg)


Akkor az egész rendszer befagy körülbelül 10 másodpercre, és kiírja, hogy a rendszer interface összeomlott, bezárás vagy várakozás alapon.


Ha bezárom, akkor ressel a telefon, ha várok, nem történik semmi.



Most igazából komolyabb relevanciája nincs, de kicsit aggasztó, hogy ilyeneket csinál a telefonom, mert körülbelül két hete van ez a probléma. :D



Létezik valami megbízható, esetlegesen reklámmentes karbantartó applikáció, amivel ezt a problémát ki lehet kerülni? Előre is köszönöm! 😌



2021. márc. 20. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

"Ha kiürítem a gyorsítótárat bizonyos alkalmazásoknál (pl.: Chrome, insta, pubg)"

minek?

megnyitod az alkalmazást és ugyanott leszel, mint előtte.

felesleges ezt csinálni (szerintem).


egyébként ezzel valószínűleg nem tudsz mit csinálni, szoftverfrissítés (ha van) talán orvosolja.


ha jól rémlik, akkor van gyári tisztító alkalmazás is, használd azt, felesleges letölteni külsős appokat, mint clean master (idk létezik e még) és társai.

2021. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jah, amúgy semmi értelme az ilyen másodlagos tisztítóknak, mert az ilyen "selejtebbek" képesek az adatokat is törölni.
2021. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!