Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be lehet állítani egy okostele...

Be lehet állítani egy okostelefonon, hogy ne tudjanak videohívni, csak hagyományosan telefonálhassak bárkivel?

Figyelt kérdés

Vagyis hívni hívhatnak úgy, csak ha én felveszem és beszélek, akkor a hívó félnél én NE LEHESSEK LÁTHATÓ, a környezet ahol vagyok az se, stb... (nem tudom jobban megfogalmazni, remélem értitek).


*Nem rég óta használok csak okostelefont. Pontosabban családban közösen használjuk ezt, és családtagom a facebookkal is szórakozik rajta, szóval be-be lépked. És ismerőse hívta igazából őt. De többségében nálam a kütyü. Felvenném, elmondanám, hogy keresse más számon, de az látszik, hogy videohívás, és na, egyszerűen EZT ÉN NEM SZERETNÉM! Mellesleg senki sem szeretné a családban.

Ezért is lenne jó, ha van ilyen, egy általános videohívás tiltás a készüléken....

Lehetséges ez, s ha igen hogy kell beállítani???


(Egyébként annyira pofátlan dolog ez a videohívás! Kb. szó szerint bepofátlankodik a hívó az ember életébe, amihez nincs köze, hisz annyira azért nem közeli ismerős, na mindegy.....)



2021. márc. 22. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
2021. márc. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"EZT ÉN NEM SZERETNÉM!"

ne vedd fel, és írd meg neki. Ilyen egyszerű.

Vagy kérd meg hogy ne hívjon videóhívásban.

2021. márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem pofatlan dolog a videohivas, csak tudni kene hasznalni.

Amugy meg a megoldas: kinyomod es lehetoleg ne hasznaljatok kozosen egy telefont, mert abbol sosem sul ki jo dolog.

Ha kilepesz a facebookbol, messengerbol, akkor sem fognak tudni hivni.

2021. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Nekem van egy pár ezer forintos butatelefonom, mindenki csak annak a számát tudja, az okosét senki.
2021. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Zárd el a videó funkciót s csak a hanghívást alkalmazd, bár te látod a hívót, ő nem lát téged, probléma megoldva.
2021. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Zárd el a videó funkciót"


Ezt hol lehet megtenni? Valahol facebookban van ilyen menüpont? Vagy csak a telefonon lehet állítani, amikor már élesben hív valaki így?

2021. márc. 30. 10:32
 7/7 anonim ***** válasza:
ki lehet kapcsolni a kamerát videóhívásban, így értette
2021. márc. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!