Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül melyik a megbízható...

Ezek közül melyik a megbízhatóbb oldal telefon vásárlásához?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Az első oldalról azt hallottam, hogy elég megbízható, de a második oldalon olcsóbb a keresett telefon.



2021. márc. 23. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az ionstore-ról hallottam, a másodikról nem.

Most megnéztem a másodikat, nem tűnik rossznak.

2021. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A fruugo felejtos. Nincs ugyfelszolgalati elerhetoseg a honlapon, nincs magyar szekhely.

Ha barmi gond van a rendelessel, akkor nem lesz konnyu ervenyesiteni az erdekeidet.

Persze ha nagy az ar differencia es szeretsz kockaztatni, akkor hasznalhato ez is

2021. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A különbség kb 30 000, de nem szeretek kockáztatni, estem már hasonló hibába :D
2021. márc. 23. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

fruugo: ,,ruházat, ékszerek és órák és más termékek”

Egymás után két szó mögött is ‘és’ áll, nincs több kérdésem. Gépi fordítás, vagy nagyon igénytelen az egész, meg hát amit #2 írt, azt se felejtsd el!

2021. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kettő közül kell választani akkor az ionstore-ra szavaznék, a fruugo elég gyanúsan néz ki, plusz elég furák a fordítások, meg úgy az egész.


Telefont szerintem ne vegyél a fruugoról, az ilyeneknél ha tényleg meg is kapod, és panasz van akkor nem nagyon fognak válaszolni, olcsó szirszarokra jó max, amiket nem éri meg visszaküldeni.

2021. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Esetleg van olyan aki rendelt már ionstore-ról?
2021. márc. 23. 18:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!