Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek 1 Samsung Galaxy...

Szerintetek 1 Samsung Galaxy J5/J3 (2016) telefon megallja a helyet mai napig? Lehet ugy hasznalni (nem csak masodtelefonkent) mint 1 kb. 2 eves telefont?

Figyelt kérdés
Szerintem amugy igen (bar nem maga a mennyorszag) de termeszetesen nem a legjobb. Csak azert kerdem, mert a rendes, "fo"telefonom 1 Samsung A70 de van egy j5osom es egy j3asom is. Nem kapcsoltam be 1iket sem mar vagy egy fel eve vagy tobb. Nem csinalnek veluk vilagmegvalto dolgokat, atlagos, normal hasznalatra kene. Szerintetek meg jo egynek? (Nyilvan nem a legjobb de na) ja es 2016osok

2021. márc. 23. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Anyukám a mai napig használja és ő meg van vele elégedve. Szóval nyilván lehet, de csak korlátozottan, van, ami nem fog futni rajta, de alap dolgokra, pl. telefonálás, böngészés, talán Facebook is (lehet light-tal jobb) elmegy rajta.
2021. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ha neked megfelel és tudod arra használni amire szeretnéd akkor igen. Amúgy meg szerintem semmi gond nincs velük (de azt nem értem hogyha van egy A70-ed akkor miért nem azt használod? :D )
2021. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ibw4x ***** válasza:
100%
nekem tavaly még J3-am volt és tökéletesen meg voltam vele elégedve. Egyetlen bajom volt, a tárhely. Azt viszont lehet bővíteni.
2021. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszisztok a valaszokat. #2. Azt hasznalom, mondom nyar vege ota be se kapcsoltam a regieket, csak kerdeztem, hogy lehet-e normalisan hasznalni oket akar ugy, mint mondjuk egy ujabb telefont (mukodik-e rendesen, nem-e lassu stb...)

De akkor lehet. Holnap be is kapcsolom oket!

2021. márc. 23. 22:19
 5/5 anonim válasza:
74%
Vagyis nem tudom mekkora baja baja van az A70-nek szóval..ha nagy akkor szerintem tejesen megfelelnek a 2016-osok (2. Voltam)
2021. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!