Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Telekomban, ha nagyobb...

A Telekomban, ha nagyobb csomagról kisebbre akarok váltani, milyen plusz díjjakkal kell számolnom?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokmindentől függ. Ha van hűséged az előfizetésre akkor van plusz költség.


De szokjátok meg kedves kérdezők azt, hogy felhívjátok a szolgáltatót, vagy bementek a személyes ügyfélszolgálatre - amikor lehetséges - mert minden előfizetés és annak módosítása, vagy készülékvásárlás egyedileg kerül elbírálásra!


Megnézik mióta vagy előfizető, fizettél-e rendesen, milyen díjcsomagjaid voltak korábban, milyen készülékeket vásároltál, stb. stb.!


A rendszer sok tényezővel kalkulál!

Csak AZ EGYEDI AZONOSÍTÁS UTÁN tudja az ügyfélszolgálat PONTOSAN megmondani a választ a kérdésedre!

2021. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Holnap tervezek bemenni, csak gondoltam ha járt már valaki így, akkor leírhatja, hogy legyen valami információm. De köszönöm a válaszod.
2021. márc. 24. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jártam, én is váltottam olcsóbbra

De nem tudjuk, hogy konkrétan a te esetedben mi lesz

Ezek a szolgáltatók kb olyanok már mint a bankok.... Minden kutyafülét is beleszámolnak az ajánlatukba.

Viszont lehet hogy pont emiatt lesz akár kedvezményed! Érdemes rámenősnek lenni!

2021. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot!
2021. márc. 24. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én telefonon váltottam nagy díjcsomagról kisebb díjcsomagra, nem emlékszek arra, hogy fizetnem kellett volna ezért plusz összeget. Csak a nagy díj csomag utolsó árát kellett kifizetnem. Telekom
2021. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Na mi lett végül?
2021. márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Végül a kérdező netét is kikapcsolták :d
2021. ápr. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!