Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az hogy lehet, hogy repülő...

Az hogy lehet, hogy repülő üzemmódban működik a wifi?

Figyelt kérdés

Akkor csak hívni nem tudnak?


Még sosem hasznàltam ezt a funkciót.


2021. márc. 26. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%

Elvileg nem működhet, mert a repülő mód minden rádiós kommunikációs csatornát lekapcsol. Biztos, hogy sikeresen bekapcsoltad?


Aztán ha a gyártó máshogy gondolta (pl. fedélzezti WiFi miatt), akkor lehet, hogy máshogy implementálta.

2021. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Am ha bekapcsolom nekem is megy a Wi-fi...


A repülő csak a szolgáltatóról kapcsol le, tehát movilnet és hívás nem lesz egy sim nélküli telefonon is megy a wi-fi

2021. márc. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

ha berakod repülőbe és utána visszakapcsolod a wifit akkor menni fog.

pont az a lényege, hogy a sok gyökér ne tudjun hívni, de te meg tudj netezni :D

2021. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#3


same...😄

2021. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

És a bluetoothot is vissza tudod kapcsolni ha kell a füleshez.


Igazából tényleg annyi értelme van e repülőgép módnak, hogy egy koppintással le tudsz lőni mindent vezeték nélküli kapcsolatot és a sztyuvinak meg tudod mutatni ha kéri.

2021. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, úgy csinàltam, hogy bekapcsoltam a repülő módot aztán bekapcsoltam a wifit és tudok netezni. Meglepődtem. Azt hittem azt nem engedi használni. De felül egymás mellett van a wifi jel meg a repülő jel.


#3: Nagyon jól látod a helyzetet! Mindig este hív valamelyik kollega még valami baromsággal. Meguntam. Ekkor jutott eszembe, hogy lehet így azt jelzi nekik, ki vagyok kapcsolva. Vagyis remélem. :D


Köszi a válaszokat, jófejek vagytok!

2021. márc. 26. 20:32
 7/14 anonim ***** válasza:

#6


Igen, olyan mintha ki lennél kapcsolva... (:)

2021. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

foglaltat jelez nekik, vagy hangpostát....

viszont arra figyelj, hogy a messenger, meg a többi dolog amiben van hívási lehetőség az még működni fog, mert ugye ezek az alkalmazások adat alapon működnek - tehát wiin is tudnak majd hívni!

2021. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ott nem tudtak elérni szerencsére. :)
2021. márc. 26. 20:49
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor probléma megoldva! :D
2021. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!