Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple elofizetessel mit tudok...

Apple elofizetessel mit tudok csinalni?

Figyelt kérdés
Telefonszamlara folyamatosan jon hogy mennyit kell fizetni (iTunes)volt elofizetesem de mar lemondtam 1 nap akár 3x is jon 299 ,1790, 699 ilyen osszeget von le folyamatosan Ebbe a honapba 15.150 forint volt . Esetleg valaki hogy tudom velunk felvenni a kapcsolatot nem beszelek angolul nem tudom hogy tudnam lemondani .
2021. márc. 27. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt tudod felvenni az Apple-el a kapcsolatot ingyenesen:

06 80 983 435


Egyébként pedig az iPhone-odon nyisd meg a Beállíátokat, aztán azon belül legfelül látod a fiókodat (a saját nevedet), koppints rá!

Ott pedig az Előfizetésekre koppints!


Ott fogod látni, hogy mire fizettl elő, miért kell fizetned pénzt!

Amire nincs szükséged azt mondd le!!

2021. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit kell fizetni? 15 150 forintot nem vesz csak úgy le az Apple. főleg, hogy össz-vissz 30€ körül van az összes előfizetésük.

Vagy az van, hogy egy csomó mindenre előfizettél vagy csak valami csaló program került a telefonodra.

De először nézd meg, amit az első válaszoló is írt. Beállítások, Apple ID, előfizetések. Ott pedig megtalálod az összes, olyan dolgot, amire jelenleg vagy a múltban előfizettél. És ott egyszerűen le is tudod mondani.

2021. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom jelenleg is van egy elofizetesem amit nem tudok lemondani mert 1 évre szól így ki sem tudom törölni azt hogy a telefonszamlara terheljék a többit. A régebbi elofizeteseim meg levannak mondva. De a telefonszámot megpróbálom felhívni köszönöm a választ.
2021. márc. 28. 01:10
 4/4 anonim ***** válasza:

"nem tudok lemondani mert 1 évre szól"

de le tudod mondani, csak mivel kifizetted amig le nem jár az év, addig ott lesz és használhatod.

2021. márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!