Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak ha kaptam egy...

Mit csináljak ha kaptam egy külföldinek látszó telefonszámot?

Figyelt kérdés

Telekomos vagyok 0-val kezdődő számot kaptam. Mivel nem csak ismerősöket hivok hanem sok mindenki mást, sajnos többször előfordul, hogy nem veszik fel a telefont mert azt hiszik külföldi. +36-30-012-3***


Lehet cserélnem kellene valami normális hivószámra, vagy Ti mit tennétek?


2021. márc. 27. 22:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Az állandó előtte küldök egy sms-t opció nem kivitelezhető.
2021. márc. 27. 22:16
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

"nem csak ismerősöket hivok hanem sok mindenki mást"


Tán telemarketing? Kár, hogy nem jelzi semmi egyértelműen, hogy ilyen hívás, így sajnos csak egyesével lehet megoldani :/

2021. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem,nem telemarketing. Privát hívások.
2021. márc. 27. 22:22
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Aham. Hogyne.
2021. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Honnan tudodd, hogy külföldinek vélik? Egyébként már jó ideje él a nullás számmező, én pont szarnék az üldözési mániás idiótákra, akik nem merik felvenni a telefont.


[link]

2021. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

"nem csak ismerősöket hivok hanem sok mindenki mást"

"Nem,nem telemarketing. Privát hívások"

- idegeneket hívogatsz privát céllal? Mi a fenének? Amúgy meg a 00 kezdet nemzetközi vonalkezdés, így valóban külföldinek tűnhet, de nem mindegy, hogy mivel folytatódik, azt sem árt nézni! Ismerőseidnek ezt el kellene magyaráznod, és hogy a 0036 vagy csak +36 (ugyanaz) az Magyarország hívószáma, vegyék figyelembe!

2021. márc. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Én simán felvenném, nem az én pénzemre megy, mellesleg le§zarom a számot. De tényleg, ha nem valami teleügynök vagy, akkor minek hívogatsz ismeretleneket?
2021. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szokd meg.

Elfogytak a számok.

Ha nagyon nem tetszik, akkor kérj másik számot.

2021. márc. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Az én számom pedig

+36

karaktersorral kezdődik... Most mi lesz?

Semmi.


A Te számod is ugyanígy kezdődik, szóval nem lehet külföldinek nézni, mivel a leges-leg (direkt írtam így) elején van az ország azonosítója, nem a közepén.

2021. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!