Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha gyári beállítást szeretnék...

Ha gyári beállítást szeretnék végezni, a nyomógombos Nokia telefonon, akkor előtte a telefonon tárolt t.számokat le kell írnom, mert elveszhetnek az adatok?

Figyelt kérdés
Ezek, a TE-TŰ adathalász sms-t küldözgető bűnöző, Hacker-rek engem is megtaláltak ezzel a telefonszámmal: 06 30 7039164

#telefon #Gyári beállítás #Bűnöző Hacker #adathalász sms #telefonszámok leírása #06 30 7039164
2021. márc. 28. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak megkaptad az SMS-t, de nem nyitottad meg a hivatkozást, akkor elég csak törölni az üzenetet, nem kaptad be a vírust.
2021. márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos információt!


Szép napot kívánok!

2021. márc. 28. 10:57
 3/6 A kérdező kommentje:
... nem nyitottam meg szerencsére! Ugyan is nem rendeltem semmit a netről.
2021. márc. 28. 10:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyomógomboson egyébként sem működik az a vírus. :)
2021. márc. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyomó gombos Nokia mobilok esetén maximum Symbian rendszer van (vagy annak valamelyik módosítása), ezek a vírusok viszont androidra készültek...


Teljesen nyugodt lehetsz, ez a vírus a modern okostelefonokra szakosodott, nem a gombos készülékekre.

2021. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként javasolt a küldőt felhívni és felhívni a figyelmét arra, hogy az Ő számáról ilyen SMS érkezett...
2021. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!