Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple ID-hez tartozó telefonsz...

Apple ID-hez tartozó telefonszám megváltoztatását hogyan kell ?

Figyelt kérdés
Apple ID-hez a kètlépéses hitelesítésnél a telefonszám ami meg volt adva már rég nem él, ezáltal amit most vettem iphoneba nem tudok belépni a régi Apple ID-mel mert a hitelesítő kódot arra a telefonszámra küldi (nem is tudom már a telefonszámot hogy mi volt). Ilyenkor mit tudok tenni, hogy betudjak lépni a régi Apple ID-ba ? Tudom kérni hogy egy valóban érvényes telefonszámra küldje a kódot ?

2021. márc. 28. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

itt kéne bejelentkezned

de hát itt sem fog menni ha nincs meg a régi telefonszámod....

olvasd el ezt:

[link]

[link]


Ha ez sem megy, akkor a fiók visszaállítása funkciót kell használni:

[link]

2021. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sehogy sem tudtam másképp, így hát rá mentem a fiók visszaállítása funkcióra és sajnos ott is meg adom az email címem majd utána egyből azt a telefonszámot kéri amit megint csak nem tudok..
2021. márc. 28. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaaa hogy még a régi számodat sem tudod?

pffff

Akkor hívd fel az Apple ügyfélszolgálatát ők tudnak majd segíteni.

06 80 983 435

2021. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!