Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkumulátor kapacitás? Jó ez...

Akkumulátor kapacitás? Jó ez az érték?

Figyelt kérdés
Sziasztok tavaly májusban vásároltam egy Iphone 7 32Gb black készüléket. Tavaly május 100% volt a kapacitása, aztán tavaly szeptemberben néztem meg ujra akkor 98% volt. Jelenleg 91% a kapacitás mit jelent ez és jó ez az érték?
2021. márc. 29. 00:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az régi iPhone 8-am akkumulátor kapacitása kb 2 év elég rendes használat után volt ha jól emlékszem akkor 83%-on. Ezek alapján nekem is kb 9%-ot csökkent évente ami teljesen normálisnak számít. Szerintem az átlag embereknek kb ennyit szokott csökkenni (ismerőseimet is megkérdeztem egyszer is nekik is hasonló mértékben csökkent szóval én csak a saját tapasztalataim alapján írom ezt)


Azt jelenti hogy az eredeti (új állapotkori) akkumulátorhoz képest most mennyi a kapacitása. Pl minél lejjebb megy ez az érték annál gyorsabban merül a telefon. Általában olyan 80% alatt szokták ajánlani az akkumulátor cserét.

2021. márc. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

használtan vetted?

mert ha igen akkor szerintem nem is gyári akksi van benne.


amúgy jó az érték!

2021. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!