Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P30-ról iPhone XR-re,...

Huawei P30-ról iPhone XR-re, vagy XS-re érdemesebb váltani?

Figyelt kérdés

Szeretnék visszaváltani iPhone-ra, viszont nem tudom, hogy megér-e az XS annyival több pénzt, mint az XR. Akku időben mennyivel bír többet az XS?

Köszi előre is.



2021. márc. 31. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Akkor már iPhone 11-re válts. Egyébként meg xs
2021. márc. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

“Akku időben mennyivel bírtöbbet az XS?”-Semennyivel, XR-nek nagyobb aksija van!

Nekem XR van, nagyon szeretem, de ha belefért volna, akkor 11-et vettem volna!

Egy XS áráért már meg is van a 11

Tehát az én véleményem az, hogyha olcsóbban akarsz kijönni>XR

Ha van annyi pénzed, hogy vegyél egy XS-t>11

Ha van annyi pénzed, hogy vegyél egy XS-t és nem akarsz 11-et>XS

2021. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha belefér a keretbe akkor inkább 11. Akkuja nagyobb és a chip is újabb benne. Ezáltal sokkal optimalizáltabb az energiafelhasználás. Nekem ha sokat használom (játszom) akkor is este 40%, de ez már nagyon minimum. Pl ma reggel 7 óta 65%. Mondjuk nem használtam sokat, de 2 napot simán kibír. Meg tovább támogatott mint az X. Nagyon gyors... nagyon szeretem. Ha nem volt még IOS rendszert használó telód (azaz apple mivel még csak azok futtatják) az elején lehet kicsit szokatlan lesz, viszont nagyon nagyon gyorsan meg lehet szokni, nem kell megijedni. Nagyon sokak szerint nem lehet megszokni, de ez hülyeség.


Nem fogod megbánni. Ha nincs 11-re keret akkor xs kamera szempontból is...


Mindenképpen megéri és nem fogod megbánni.


Ha nem volt még appled és most lesz akkor tuti hogy nem lesz androidod.😀😀(Nyilván ez saját vélemény).

2021. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Korábban csak iOS-em volt, most visszaváltottam, de bevallom őszintén semmivel sem jobb, mint a Huawei-em volt. XS-t vettem végül, az akksija pedig sehol sincs a Huawei-hez képest.

Nem bántam meg, de az Android-Apple vitában nem az Apple mellett vagyok. (Az iPadem miatt váltottam vissza, illetve a családban másnak is Apple van, így sok előnye van, ha én is ezt használok.)

2021. ápr. 12. 23:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Az is egy jó teló, használd egézséggel

(#2-es vagyok nem tudom, hogy miért kellet lepontozni engem :( )

2021. ápr. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én felpontoztam mindenkit.
2021. ápr. 13. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!