Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a Googlemnak?

Mi a baja a Googlemnak?

Figyelt kérdés
Mióta megkapta a telóm(Huawei P20 lite) azóta folyamatosan azt csinálja a Google,hogy rákeresek valamire, vár egy pár percet, és random befagy.Nem tudok vele semmit sem kezdeni, csak ha kilépek az egész alkalmazásból és kezd egyre jobban feldühíteni.

2021. ápr. 1. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

"Mióta megkapta a telóm"

Mit? Ketrecet?


A telefont újraindítottad?

2021. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Igen így tényleg nem tudunk semmit segíteni...!

Előző telóm ilyen volt és amikor kiírtad a kérdést direkt megnéztem...Nem volt semmi baja!

2021. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Használj Binget. Tudom, nem olyan jó, mint a Google, de jobb mint a Yahoo, ask, vagy a yandex és társai
2021. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Enyém is ezt csinálja, nem tudom miért, de én úgy szoktam megoldani, hogy rányomok arra a négyzetre (ami megmutatja milyen alkalmazások futnak a háttérben), aztán vissza Googlere. Remélem nagyjából érted, nem nagyon vagyok jártas ilyenekben.
2021. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen problémát úgy oldanék meg, hogy:

A) alkalmazás bezárása és gyorsítótárának törlése.


B) A opció+adatok törlése


C) Alkalmazás frissítés, vagy hibás frissítés esetén frissítés törlése.



Alternatív megoldás:

Böngésző használata a Google alkalmazás helyett, amiben akár kezdőlapként is beállítható a Google. (Amúgy is szerintem böngészést böngészőben kezdünk, az pont arra lett kitalálva, több adatkezelési opció van, lehet több lapot - akár inkognitó lapot - is használni, stb.)

2021. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!