Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be az iPhone 7...

Nem kapcsol be az iPhone 7 telefonom, csak megjelenik az Apple logó utána pedig elkezd valami tölteni és megint az Apple logó jelenik meg. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Kb. két órája frissíteni akartam a telefonom, aztán hirtelen lefagyott a telefonom és kikapcsolt. Visszakapcsoltam és azóta nem kapcsolt be, csak néha felvillan az Apple logó és elkezd betölteni valami (nem tudom, hogy hívják, elkezd forogni egy kör, mint pl. amikor betölt egy oldal). Nem tudom, miért csinálja ezt, de jó lenne, ha megjavulna, mert elég fontos az online oktatásban. Esetleg valakinek van valami tippje?

2021. ápr. 2. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van biztonsági mentésed, akkor számítógéphez csatlakoztatva, iTunes visszaállítást kellene végezni, szerintem.

Bekapcsolt állapotban nem tudom hogy az iTunes hajlandó -e érzékelni a telefont.

[link]

Apple ügyfélszolgálatot is hívhatod.

2021. ápr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a volt iPhone 6 telóm csinált ilyet!(Nem pont így, de hasonlóan)

Kb 10-20 perc alatt volt így aztán visszatért a normálisba

2021. ápr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ezt kell csinálni:

[link]

2021. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. ápr. 2. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy Apple géphez csatlakoztatod, ha nincs, akkor simán próbáld meg töltőre tenni, még akkor is ha nincs lemerül az akkumulátor, ha ez sem segít , próbáld meg megnyomni 3X a jobb oldalgombot egymásután, majd a 4. nyomásnál egyszerre a felhangosító+főgomb+jobb oldalgomb és tartsd lenyomva 3-5 másodpercig amíg meg nem jelenik az Apple Logo! ( Ez a hardreset) , ha ezek sem segítenek, akkor vidd szervízbe!
2021. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!