Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ezt a telefont...

Szerintetek ezt a telefont megéri megvenni? Iphone 7

Figyelt kérdés

[link]


Tényleg nem lehet fülhallgatot beledugni?



2021. ápr. 2. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire használnád. Számomra a 32 GB édeskevés és a külső forrásból telepíthető appokra is szükségem van (ezért vagyok Android párti). Ráadásul azt szeretem ha a telefonom lehetőleg mindennel kompatibilis. (Az iPhone-ok a többi Apple termékkel teljes harmóniában tudnak lenni, de egyébbel már nehézkes a dolog)


Jack csatlakozó nincs rajta. Max átalakítóval tudsz jack-es fülhallgatót rádugni. De alapból lightning végű füllhallgatók is léteznek.


[link]

[link]

2021. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy 5 éves elég gyenge telefonhoz képest jó drága.
2021. ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jesszus, ez a fulhallgato nagyon draga. Az atalakito mennyi kb?

Hat kozossegi mediara kell fenykepezesre meg zenehallgatasra. Semmi komoly😊

2021. ápr. 2. 17:58
 4/8 Alex Fly ***** válasza:
Nem érdemes. Az iPhone 7 még Apple-mércével ia elavult... Ha vam, akkor nyugodtan használhatod, de megvenni már nem érdemes.
2021. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak random linkeltem egyet. Olcsóbb is van mindkettőből.


[link]


[link]

[link]


A lényeg, hogy lightning csatlakozó van rajta s nincs a Jack 3.5-nek helye. Szóval vagy veszel egy lighnithing-jack átalakítót, vagy pedig alapból olyan fülhallgatót veszel, ami lighnithing végű. (Vagy vezeték nélkülit)



Eddig milyen telefonod volt, hogy ennyire nem tudod eldönteni, hogy mit használsz ki rajta? Amúgy ahogy elnézem azon az oldalom még A51 is olcsóbb az iPhone 7-nél, s sok tekintetben jobb is. (Ha sokat akarsz fényképezni, az a 32 GB tárhely hamar be fog telni. És a kamerája sem olyan hű de jó.)


[link]


Kicsi, víz álló telefont akarsz, vagy miért pont ennél kötöttél ki?

2021. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Galaxy a10em van.

Mindig androidom volt es szivesen kiprobaltam volna egy iphonet, de sajnos nem vagyok eleresztve anyagilag. Nyaron szeretnek cserelni.😊

2021. ápr. 2. 21:36
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a51et is neztem .😊
2021. ápr. 2. 21:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Megkapod azt olcsóbban is.

[link]

2021. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!