Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb, "erősebb"...

Melyik a jobb, "erősebb" telefon? Xiaomi Redmi Note 9 Pro, OnePlus Nord N10 5G, Xiaomi Poco X3 NFC.

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget!

#telefon #Xiaomi #OnePlus #Xaomi Redmi note 9
2021. ápr. 2. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Jobb vagy erősebb?

Nem ugyanaz. :D

2021. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Ha fontos neked az 5G akkor Oneplus!

Ha nem szerintem akkor is:)

2021. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Én a helyedben akkor már Xiaomi redmi note 10 prot vennék. Dizájnra szebb, amoled 120hz kijelző, 108 megapixel főkamera.

Egyenlőre nincs mo-n csak spanyol raktárból lehet megvenni de az global verzió azaz amit itthon is árulnának. Szóval van rajta magyar nyelv igen. Én is az ünnep után rendelem meg :) ha érdekel belinkelem ide vagy privátban.

Magyarországon szerintem a hónap közepe fele tudod venni nagyobb forgalmazóktól, de elvileg csak máj elseje körül de ezt nem hiszem, a redmi note 10 et már kapni szóval a pro is esedékesnek kéne lennie.

Annyi hogy kb egy huszassal olcsóbb lesz mert vám+ áfamentes cserébe ugye a garancia az necces.

2021. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
A poco X3-t nem ajánlom. Decemberben vettem, két hete volt meg, amikor elkezdte újraindítgatni magát. Ez a probléma meg sajnos azóta sem szűnt meg..:/
2021. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

A Note 9 Pro-ban és a Poco X3 NFC-ben teljesen ugyanaz a hardver van, csak utóbbiban nagyobb az akksi, a képfrissítés, és a szelfikamera!

A Nord N10-ben kicsivel még erősebb a CPU/GPU, viszont az akksija sokkal kisebb!

2021. ápr. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, a nord pont hogy gyengébb. Nem sokkal nem érezhetően de gyengébb
2021. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok. "Na ne tessék momdani", szerintem Te egy nullával elnézted, a Nord N100 valóban gyengébb, az N10 viszont erősebb!

[link]

[link]

2021. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!