Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire tartósak a mobilfox...

Mennyire tartósak a mobilfox tokok?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd csináltatni egy custom tokot a mobiltoknál, egy szimpla teljesen fekete képet akarok rátenni a fullshock 2.0 tokra, mert full fekete fokot nem árulnak, így oldanám meg. Viszont egyik ismerősömnek a custom tokján már elkezdett megkopni a festés, és félek hogy arról is hamar lekopna a minta. Ha ennyire kopós a tok, akkor inkább csak egy sima átlátszó tokot veszek tőlük, arról nincs mi lekopjon, de egy idő után ronda karcos tokkal meg nem szeretnék majd mászkálni.

#tok #fullshock
2021. ápr. 3. 14:36
 1/10 A kérdező kommentje:
mobilfoxnál*, azt elírtam az első sorban :D
2021. ápr. 3. 14:38
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Felesleges drága "noname" (mert ez a mobilfox az) tokot venni, ráadásul a mobilfox elég megoszló vélemények tekintetében, gyanítom hogy a pozitívak egy része marketing...

[link]


semmilyen tok nem nyújt 100%-os védelmet, de vannak rendes márkák, mint a spigen például...bár ha szerencsétlenül esik a telefon, akkor azt nem menti meg semmi.


a legolcsóbb megoldás mindig aliexpressről tokot rendelni, ha nem sürgős. és ott is lehet tök jókat kapni.

2021. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Kevesebb, mint egy hónap után elkezdett kopni a festék, pedig nem érte víz, nem raktam semmi olyan mellé, ami karcolná. Nem éri meg ennyit fizetni érte.
2021. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem éri meg. Az ebay-en kapsz 500 forintért egy fekete tokot
2021. ápr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

én pont azért nem vettem tőlük tokot, mert

1. unszimpi a zsíros haju gyerek lásd Gyetván CSaba videóit

2. mindenhonnan az a vélemény jön, hogy sz.ok a tokok. Múltkor a tiktokon feldobta a rrklámjukat, volt vagy 300 komment, abból 2 volt ami jónak mondta - gondolom ők ott dolgoznak :DDDD

Ha nem akarsz csalódni, akkor vegyél valami másik tokot

Spiegenek pl tök jók és tartósak - nem tudom konkrétan ven egy tök fekeéjük.

2021. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem akarod, hogy kopjon, akkor anyagában szinezett tokott vegyél.

A fejtett nem csak drága volna, hanem az első naptól elkezdene kopni.

Teljesen jó a 3 dolláros ebayes tpu tok is, átlátszó szilikont ne vegyél, mert hamar megbarnul.

2021. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
71%
Semmit nem ér. Berendeltem, mert gondoltam megérdemel egy jó tokot a telefonom. Volt valami kavarodás, így majdnem egy hónapot vártam rá, alig vártam, hogy felvegyem a csomagpontból, szép doboz meg minden, viszont a tok minősége már ránézésre sem az mint a képen, na jó mondom legalább bírni fogja(talán). Rá kb 2 hónapra a mobilfox logóval ellátott kamera rész kiesett, a tok formája elváltozott, valamint elkezdett lassan minden alkatrész leesett a helyéről. Rendeltem egy 600 forintos tokot később talán emagról, ami már 1 éve védi a telefont, és semmi baja. Nem éri meg..
2021. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kajucus válasza:
60%
6 hónap után elvált a hátlap az oldalsó szegélyről. Irrealisan drága ehhez képest.
2022. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha azt nézem, hogy sajnos egyszer repült a telefonom a kezemből és a telefont megvédte akkor jó. Viszont farmer zsebben hordva (sokszor mosott farmer) elszíneződtek az élei kb 3 hét használat után. Ez viszont gáz egy 15 rongyos toknál. Jah és rajta is marad nem lehet letakarítani róla.
2023. máj. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Veronika201812 válasza:
Szia én kimondottan szeretem és csakis mobilfoxos tok ot használtam már a Samsung telefonomra az iPhone 14 pro maxra meg más nem is jöhetne szóba nagyon nagyon sokszor le ejtettem már ezt a telefont is és egy karcolás sincs rajta tökéletesen védi a tok én nagyon nagyon szeretem nekem bevált nem kopik az előző tokok se koptak nálam ami a Samsungom ön volt úgyhogy én szerintem megéri az árát! De én mindig figyelem az akciókat és mindig csak az akcióba vásárlók iratokat a másik az hogy ragaszkodok és saját képest okoz amit én szerkesztek és ilyen jó minőségű tokot nem igen lehet Magyarországon kapni ami tényleg saját szerkesztésű! Konkrétan szemtanúja voltam annak hogy bazi nagyot esett a telefonom egyetlen egyszer ripityára is törtem kijelzőjét egy sima eBay es tok volt rajta ez egy Samsung Galaxyt s8 volt 80 000 Volt csak a kijelző csere. Úgyhogy egy szóval én ajánlom akcióba főleg
jan. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!