Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet hogy az iphone...

Hogy lehet hogy az iphone 11-emen 45 gigat foglal az egyeb mappa? Mar minden alkalmazást letoroltem, de neha mar be se kapcsol.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
hogy hogy nem kapcsol be?
2021. ápr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyári visszaállításokat csinálj rajta. Ha nem sikerül eljutnod odáig, akkor hard reset.
2021. ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Egyéb tárhely törlése iPhone vagy iPad készüléken

Ha készüléke iOS vagy iPadOS 13 operációs rendszerrel rendelkezik, az iPhone vagy az iPad tárhelye megtelt, és már az „Egyéb” tárhely nagy része is foglalt, frissítse az eszközt az iOS vagy az iPadOS 13.6.1-es vagy újabb verziójára.


A készülék frissítése

Az iOS vagy az iPadOS 13 problémája megakadályozhatja a rendszert abban, hogy tárhelyet szabadítson fel. A probléma elhárításához frissítse iPhone vagy iPad készülékét az iOS vagy iPadOS 13.6.1-es vagy újabb verziójára.


Ha nincs elegendő tárhelye a vezeték nélküli frissítéshez, frissítse számítógép segítségével a készüléket az iOS vagy az iPadOS 14.1-es vagy újabb verziójára.

2021. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam hogy ezeket az ios 12 óta magától törli a teló mert nálam az évek alatt azóta nem volt ilyen gond

kicsit furcsállom de olyan nincs hogy olyan nincs

2021. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!