Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretném tükrözni az androido...

Borosuveg kérdése:

Szeretném tükrözni az androidos telefonom kijelzőjét kábelesen, nem okos tvre. Hogyan lehetne össze hozni?

Figyelt kérdés

Huawei P10 telefonom van usb C kimenettel és egy hdmi bemenetes tv-m. Van is átalakítóm, amivel kábelesen lehetséges össze kötni a két eszközt, azonban a telefonomon ez nem működik.


Kipróbáltam samsung telefonnal, ott működik és egyből bejön a samsung dex funkció.


Esetleg ehhez külön program kell?



#telefon #Képernyő tükrözés tv re
2021. ápr. 4. 17:11
 1/4 anonim válasza:

Ha esetleg nem fontos, hogy kábellel legyen a telefon és a TV összekötve, akkor Google Chromecast-tal meg lehetne oldani, ha a telefonodra le tudod tölteni a Google Home alkalmazást. (Nem vagyok képben, hogy melyik Huaweihez van Play store)


Ez egy ilyen TV okosító kb 15 ezer Ft körül lehet mostanában az ára. Vannak olyan alkalmazások, amiknél nem kell képernyőt tükrözni, csak a telefonod irányítja pl YouTube, HBO GO, Netflix stb. ilyenkor tudod használni közben a telefonodat másra is, ami meg nem támogatja, azt tükrözéssel tudod átvinni a TV-re.

2021. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Huaweik tudtommal csak vezeték nélkül tudnak kivetíteni.
2021. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Samsung DEX egy külön dolog, ne keverjük ide. Szerintem a Huawei P10 ezt nem tudja.
2021. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Csak kábellel szerettem volna megoldani, nem szeretném okosítani a tv-met.


Azt hittem minden usb c csatlakozós telefon képes video kimenetre a csatlakozóján, azonban mint kiderült, nem :D

2021. ápr. 8. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!