Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények a SONY 1II telefonr...

Vélemények a SONY 1II telefonról? Van ilyen valakinek? Ilyet vegyek, vagy várjam meg hogy kapható lesz e valahol Magyarországon a III? Vagy vegyek mást?

Figyelt kérdés

Tudom hogy mostanában nem tartják túl sokra a Sony telefonokat, de nekem annó volt egy Sony Xperia Z compact telóm és nagyon elégedett voltam vele... Már nem is tudom hogy hány évig, de szerintem legalább 6 évig használtam és nem volt semmi baj, a végére romlott csak az aku, emiatt nagyon hamar lemerült.

Tavaly cseréltem le egy Huawei P20-ra és az árához képest nem vagyok vele elégedett...

Persze mindent tud amit kell, de valahogy mégis hiányérzetem van és nem feelinges használni.

És még nincs meg egészen egy éve, de már most romlott az akumulátor teljesítménye elég sokat... Ha elromlik, akkor nem akarom megcsináltatni, hanem szeretnék venni egy másik telefont.


Valószínűleg az egyik említett Sony telefont, már csak a nosztalgia miatt is, de azért kiváncsi lennék a véleményekre, mert nem követem aktívan a mobilpiacon történő eseményeket...



2021. ápr. 7. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kb 3 hónapja vettem, teljesen meg vagyok vele elégedve. Mindent tud, ami elvárható tőle, jól is néz ki, nekem tökéletes.
2021. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!