Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hibás az új iPhone-om, mit...

Hibás az új iPhone-om, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Frissen vásárolt iPhone 11-em pixelhibás, és most nem tudom mit csináljak. Sokan mondják, hogy egyetlen pixel miatt nem cserélnek kijelzőt, de ezt a szerviz csak akkor tudja megmondani, ha elviszem vagy elpostázom Pestre (200+km). Azt sem szeretném, hogy valami szerencsétlenek piszkálják szét a telefont, így nyilván csak hivatalos Apple szervizbe vinném, más nem játszik. Azt is megtehetem, hogy elállok a vásárlástól és megveszem máshol a telefont. Ti mit tennétek, mi a tapasztalatotok a szervizekkel?

2021. ápr. 9. 12:15
 1/8 A kérdező kommentje:
ui.: nem hivatalos viszonteladótól vettem, így nem tudom oda bevinni (meg hát ők is sufniban javittatnak).
2021. ápr. 9. 12:16
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Legjobban úgy tudsz kijönni a dologból, ha élsz a 14 napos elállással.

Hivatalos marka szerviz nyilván kicseréli, de ha nincs hivatalos jótálás akkor fizetős a dolog, annyit meg nem ér, mert az már a vétel árral együtt szerintem nagyon sok, vagy megszokod azt a pixel hibát.

2021. ápr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Morzsi007 ***** válasza:
79%
Nem tudom honnan vetted és van-e rá gyári garancia, de hátha segít a youtube-on vannak videók, amit elindítasz vagy programok (dead pixel re keress rá), amik villogtatják a kijelzőt stb. Ez nem kerül semmibe és otthon meg tudod csinálni. De egyébként a 14 napos elállást javasolnám én is, ha van lehetőség rá, de itt ne említsd a pixel hibát.
2021. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben újonnan vetted nem hivatalos viszonteladótól, akkor 1 évig mindenképpen viheted hivatalos szervizbe is.
2021. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

06 80 983 435

Ez az Apple magyarországi ügyfélszolgálatának ingyenesen hívható száma.

Mi lenne ha esetleg felhívnád őket? Hm? :)

Ők TALÁN tudnak hivatalos tájékoztatást nyújtani, hogy ilyen jellegő hibánál foglalkoznak-e egyáltalán a készülék javításával, cseréjével vagy sem.

Ha beszéltél velük, írd meg ide, vagy a másik kérdésedhez, hogy mit válaszoltak, köszi!

2021. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kötekedő és segítőkész válaszokat, íme egy kis update:


Az Apple hivatalos tájékoztatása az volt, hogy sajnos ők vagy fődarab cserét tudnak csinálni, vagy egy nem új cserekészüléket tudnak biztosítani. Mindkettő hátrányosan érint engem, így nincs más hátra, mint leboxolni a webáruházzal az elállást, ami szerencsére jogomban áll.


Azt hittem Apple cuccot bátran vehetek bárhol, hisz ott az 1 év világgarancia, de sajnos mégsem ilyen egyszerű a helyzet. Persze ha nem lenne 50 ezer forintos különbség a hivatalos meg a nem hivatalos út közt, én sem gondolkoznék. Tulajdonképpen így nincs is ingyen az a gari (inkább csak egy nagyon drága biztosítás) :)


Tudom-tudom, ott vannak a MM meg társai, ott nincs akkora felár és mégis be lehet vinni ha baj van, ellenben ismerősi körben egy Pencil cseréje 3 hétbe telt nekik (és ezért is tízezreket kérnek az árba beépítve).


Tanulság: a vevő mindig a rossz végén lesz annak a bizonyosnak...

2021. ápr. 13. 12:44
 7/8 anonim ***** válasza:

"ott az 1 év világgarancia"

Az Applenél nincs "világgarancia", elmondtuk már....

Semmilyen cuccot ne vegyél bárhol, mert ez a vége.

A samsung, az LG, a xiaomi és kb minden gyártó is ki fog vágni a féláfás, meg szürkeimportos termékkel együtt.

2021. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha náluk vettem volna más eljárásban részesülnék?


Őszintén kérdezem, mert nem vettem még Apple cuccot az Appletől. Ilyen esetben hozzám vágnának egy új telefont és kész?

2021. ápr. 13. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!