Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Huawei P30 lite-ró...

Szerintetek Huawei P30 lite-ról (1 éves, 128 gb) , érdemes lenne váltani Iphone XR-re (64 gb) ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod eldönteni, hogy válts e rendszert vagy ne, próbáld ki mert ezt akkor tudod csak meg, van aki megbánta és van aki nem.
2021. ápr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is volt ilyen hajszálrepedés. Igazából az egész üveg tele volt repedésekkel nemfoglalkoztam vele, jó az úgy is alapon. Pár hétig működött aztán egyszer ledobtam megint és behülyült végérvényesen csak egy kis foltban lehetett látni a képernyőt. Az más kérdés meddig működött volna ha nem töröm össze megint.
2021. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem, ha már nem akarsz androidot használni
2021. ápr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Nézz utána, hogy melyik op rendszer való inkább neked és az alapján döntsd el szerintem.
2021. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!