Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FRP lock van a telefonomon...

FRP lock van a telefonomon mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet állt elő,hogy mikor a telefonomat bekapcsoltam akkor láttam, hogy FRP lockolva van.

Egy samsung galaxy j3 2016 készülékről van szó.

Találtam egy videót amiben elmondják, hogy ezt, hogy lehet megszüntetni, de nem hiszem, hogy ez nem jár adatvesztéssel.

[link]

Igen, fontos, hogy semmi ne törlődjön a telefonról.

Ja és volt már rootolva

Válaszokat előre is köszi.



2021. ápr. 9. 15:57
 1/8 Alex Fly ***** válasza:
100%
Bejelentkezel a Google-accountoddal.
2021. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz bejelentkezni akkor csak adatvesztessel lehet helyreallitani a mukodokepesseget. Elvegre ez egy biztonsagi funkcio illetektelenekkel szemben.

Probalj meg visszaemlekezni a bejelentkezesi adatokra kulonben meszeltek annak ami a keszuleken van.

2021. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
vissza kell adni a tulajdonosának!
2021. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az FRP lock csak recovery-ből történő gyári visszaállítás után aktiválódik.

Azon a telefonon semmi adat nincs.

2021. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az elsőre mondanám, hogy bekapcsolásnál jelzi. Tehát mikor a készülék nevét látom. Ilyenkor, hogy tudok bejelentkezni mert a probléma az az hogy nem tudom bekapcsolni a telefont
2021. ápr. 14. 11:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Most akkor bekapcsolod és kiírja a nevét, vagy nem lehet bekapcsolni, vagy bekapcsol, de nem ír ki semmit, vagy mi van?
2021. ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ezt próbálom magyarázni:

[link]

2021. ápr. 18. 21:36
 8/8 A kérdező kommentje:
megoldottam a videó alapján. azért köszönöm
2021. ápr. 19. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!