Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan ÉS MIVEL szoktad...

Hogyan ÉS MIVEL szoktad fertőtleníteni az okostelefon kijelzőjét? + Szavazás.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 11:05
A kérdező szavazást indított:
Szoktam fertőtleníteni a kijelzőt.
Nem szoktam fertőtleníteni a kijelzőt.
50 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Letörölni tiszta, természetes textíliával, fertőtleníteni nem szoktam.
2021. ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%
néha napján ritkán letisztítom Jar-ral vagy valamilyen zsíroldóval és szemüvegtörlővel letörölgetem, ha már nagyon zsíros. És mobillal nem megyek be a WC-re
2021. ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
70%
Csak nedves szemüvegtörlővel érdemes.
2021. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem kell fertőtleníteni. Pl. a paradicsomot is csak leöblítem, pedig azt a számba veszem, a telefont meg nem.
2021. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
69%
A telefon kijelzője a legkoszosabb tárgy körülöttünk, hiába nem veszed a szádba..Egész nap ott van a kezedben, elég ha egy boltba előkapod és a mindent összefogdosott kezeddel használod. Hiába mostok gyakran kezet, ha utána nyomjátok a sose tisztított képernyőt. Én egy kis Sanytolos papírtörlővel szoktam áttörölni, miután hazaérek valahonnan.
2021. ápr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
32%

Kedves #5! #1 vagyok.


Ne viccelj már, hogy a telefon kijelzője lenne a "legkoszosabb tárgy" :D Ilyen, a tiédhez hasonló hozzászólások akkor keletkeznek, amikor (internetren olvasott) magasfokú tájékozottság ostobasággal párosul. Elolvasol valamit, aztán már te is hirdetni kezded, miközben tömény hülyeség amit beszélsz...


A telefonodat te körbe szoktad adni, és megfogatod napjában 250 emberrel? Mert akkor még lehetne igaz is... Ne mondd már, hogy egy olyan tárgy, amit jobb esetben csak te, esetleg a szűkebb családod megérint, az szennyezettebb lenne mint például a bankjegyek, a metrón a fogódzkodó, vagy a bevásárlókosarak / bevásárlókocsik, amelyeket most olyan nagy lelkesedéssel kell toogatnunk, ha be akarunk jutni egy üzletbe.

2021. ápr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
67%
Nem tul gyakran, de ha eszembe jut lefujom 70%os alkohollal, papirtorlovel meg attorlom.
2021. ápr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Letörölni mikroszálas törlőkendővel, fertőtleníteni meg úgy szoktam, hogy nyomok ugyanerre a törlőkendőre kézfertőtlenítőt, és megtörlöm.

Vagy vannak ezek a fertőtlenítő kendők, ezeket is szoktam használni.

2021. ápr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%
Én az Aldiban kapható W5 nedves tisztító kendővel szoktam áttörölni az egész telefonom kb heti egyszer hétvégente, amikor amúgy is takarítok szóval a kezem ügyében van a kendő.
2021. ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
68%
6-os itt te ulsz forditva a lovon
2021. ápr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!