Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért recseg a fülhallgatóm??J...

Wiiiharos2 kérdése:

Miért recseg a fülhallgatóm??JBL Endurance run bt

Figyelt kérdés
Sziasztok,az lenne a kérdésem hogy van egy Xiaomi Redmi Note 9 telefonom,és nem tudom rendesen csatlakoztatni a fulhalgatómhoz(JBL Endurance run bt).Csatlakoztatom,elindítom a zenèt,és egy adott távolságon kívül szakadozik,recsegő hangot ad ki.Mit tudnèk ellene csinálni?Mi lehet a baj?(Ezelőtti telefonomon tökéletesen működött,Xiaomi Redmi 9AT)

2021. ápr. 11. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg annyi a hatótávja. 10m-t kell tudnia.
2021. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem az az a fülhallgató, aminél edigital, vagy media markt, vagy árukereső vagy melyik oldalon azt írták, hogy mindenkinek elcssződik hónapok alatt és van, aki már a 3.-at viszi vissza?
2021. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:10 mèteren belül csinálja

2.:Eredeti,ha arra cèlzol hogy esetleg nem az a termèk

2021. ápr. 11. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A JBL egy szar.

Nekem is volt.

Hatótávolság nulla, kb volt, hogy a zsebemben volt és már recsegett.

Másrészt hamar tönkrement.

2021. ápr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok, nem céloztam, hanem mondtam/kérdeztem és pont azt, amit:


(legalább?) két féle, nagyon hasonló, majdnem azonos típusú jbl fülhallgatóról írták a fentieket, hogy sok típushibás/gyári hibás, nem tudok típuskódot

2021. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!