Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobil állapota és a térerő...

A mobil állapota és a térerő erőssége összefügg?

Figyelt kérdés

Van egy Sony Ericsson mobilom,5 éves,eddig volt térerő fullon a lakásban(T-mobile).Viszont egy pár hete szinte sehol sincs,se itthon,se más városban.Ez a mobil régisége miatt van(tehát ,hogy tönkre ment),vagy csak a t-mobile nem adja a hálózatot normálisan?


Köszi!


2010. aug. 21. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

sokat esett a kicsike?

Mas miatt nem tudom elkepzelni.

Vegfok ment benne gallyra, 5-10k kozott van javtasi koltseg.

2010. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ez 2 hónapos a telefonom igaz nem sony de T-mobile. Amióta vihar elkezdődött kb. 2 hete vagy 3 nem tudom. :D

Alig van térerő a faluba kimegyek akkor nincs is. :S Bemegyek a városba akkor meg háromnegyedig van.

2010. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem sokat ejtettem le,viszont full térerőről lezúgott nullára..


Akkor a t-mobillal van gebasz?Néhány helyen nem tudja a vihar miatt biztosítani a térerőt?

2010. aug. 21. 16:42
 4/4 anonim válasza:
de lehet softwer baja is
2010. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!