Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet beállítani...

Hogyan lehet beállítani Huawei P30 Pro telefonon, hogy ha már hívásban vagyok, és ha valaki más is hív, ennek a hívófélnek ne foglaltat jelezzen, hanem szimplán csörögjön neki, és eldönthessem fel veszem - e, és bekapcsolom konferenciabeszélgetésbe?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A hívásvárakoztatás opciót be kell kapcsolni a telefonodon, illetve a szolgáltatónál is (Telekomnál legalábbis).

De én úgy tudom, hogy ha felveszel egy ilyen hívást miközben hívásban vagy, akkor nem konferenciabeszélgetés jön létre, egyszerűen csak megszakad a hívás amiben voltál, és megkezdődik a másik.

2021. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyelőre úgy áll a dolog, hogy ha egy már még lévő hívás közben befut egy másik hívás, a hívásvárakoztatás bekapcsolása mellett nem kapcsol át automatikusan az új hívásra, hanem azt dönthetem csak el, átveszem - e az új hívást, vagy marad - e az első hívó. Tehát a második hívófélnek foglaltat jelez, nem pedig kicsörög neki. Vagy ha jól értem, egyről beszélünk, mert ha új hívást veszek át, úgy megszakad a régi. A hangsúly azon van, van - e olyan beállítás, hogy ne foglaltat jelezzen az új hívónak.
2021. ápr. 14. 13:41
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, hívástartás és -várakoztatás a neve. Szolgáltatódnál kell kérni. Ilyenkor meglévő hívás közben is jelez a készülék a bejövő hívásról. Ha felveszed, az első hívás nem szakad meg, hanem tartásba kerül. Azaz addig nem hall semmit, amíg vissza nem veszed, össze nem kapcsolod konferenciahívásba.
2021. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!