Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetne google mapset...

Hogyan lehetne google mapset tenni egy huawei p40 lite készülékre?

Figyelt kérdés
Apámnak nagyon a google maps kénr de én vamiért nem bírom letölteni mert azt írja hogy ​le van de nem találom sehol. Nem szeretnék emulátorokat meg ilyen apkokat letölteni mert ez egy céges telefon. Megköszönném a segítséget. És ha nem lehet csak bonyolult módon akkor meghallgatnék pár alternatívát. Köszönöm

2021. ápr. 15. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kell lennie egy "Google" mappának a telefon képernyőjén, abban van.
2021. ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1# az egy álom :D
2021. ápr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy :)
2021. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
A Waze miért nem jó?
2021. ápr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
AppGallery-ből töltsétek le a Petal Search nevű alkalmazást. Azon belül kell rákeresni a Google Mapsre és letölteni. Maga a térkép menni fog, azonban google fiókokkal nem fog tudni bejelentkezni, ha ez fontos lenne.
2021. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
sehogy
2021. ápr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Aptoide/apkmirrorba belépsz, beírod a keresőbe, hogy Google Maps, és letöltöd, telepíted. Elvileg feltelepül, csak a google fiókba nem fogsz tudni belépni.
2021. ápr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ok kösz a tippeket,a happymodra vagy apptoidra nem is gondoltam pedig én is használom őket.

Amúgy a waze nekem bejön de apám azt mondja hogy neki nem igazán tetszik úgyhogy marad a google maps

2021. ápr. 15. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!